Jump to content
IGNORED

Retinendis feles (O držanju mačaka)


Have_Fun

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    14

  • Аврам Гојић

    13

  • Have_Fun

    8

  • rajka

    8

Top Posters In This Topic

Ja sam tokom svog boravka u Becu (koji se periodicno ponavljao zbog uskrsnjih kosarkaskih turnira) vidjao ljude non-stop kako vode macke na povocu
Ali bukvalno nekih 100 ljudi za nedelju dana koliko sam bio tamo i tako svake godine

Ove i prosle godine sam to isto vidjao u Grckoj

Aposlutno mi nije cudno

E sad ako vama smeta, slobodno obrisite ovo

Meni je bilo funny ne zbog toga sto je na uzici (sto sam vidjao, jelte, kao sto vec rekoh nekoliko puta i sto me uopste ne cudi kao neke od vas), vec zato sto mi se cinilo da macka bojkotuje setnju, namcoruje i lenjuje posto i u opisu klipa pise

 

We took the kitties to the local park for some outside adventure, only for Simon to completely refuse to walk at all while wearing the leash. He demanded he be carried. He doesn't care if Wash gets in his way. The pet will become the master.

 

 

E sad.. ako maciji strucnjaci i ostali kazu da se macka udavila i izgubila 1 od svojih 9 zivota, molim admine da obrisu ovo i problem resen

Ne verujem da bi neko snimio klip kako je zadavio macku.. jos jednom se osvrcem na description klipa

Edited by Have_Fun
Link to comment

pa nije to pas jbt. ako nemaš uslove da držiš mačku sa slobodom kretanja nemoj je onda držati. mačke koji žive isključivo u kući užasavaju se spoljašnjeg sveta. i onda joj ti šta, staviš povodac? i treba da ti pobegne, dabogda pobegla svakom kome padne na pamet takva glupost. ja mačku nemam. mi samo delimo zajednički životni prostor. ja sam tu da mu obezbedim klopu i da bleji unutra kad mu se bleji unutra. kad hoće napolje da mu otvorim vrata od terase pa nek ide brate i nek živi kako mu je priroda dala, punim plućima. jeste, imaće verovatno kraći život u određenom broju slučajeva (ali kao da zaboravljate da je to životinja sa bukvalno 9 života), ali će bar živeti kako hoće, nisam ja vlasnik njegovog života. posebno ne bih se usudio nikad da sterilizujem mačora. nek piči napolje, juri sojke, cunja, nek radi šta i kako hoće, pa šta mu bog da, ko svima nama.

Link to comment

pa nije to pas jbt. ako nemaš uslove da držiš mačku sa slobodom kretanja nemoj je onda držati. mačke koji žive isključivo u kući užasavaju se spoljašnjeg sveta. i onda joj ti šta, staviš povodac? i treba da ti pobegne, dabogda pobegla svakom kome padne na pamet takva glupost. ja mačku nemam. mi samo delimo zajednički životni prostor. ja sam tu da mu obezbedim klopu i da bleji unutra kad mu se bleji unutra. kad hoće napolje da mu otvorim vrata od terase pa nek ide brate i nek živi kako mu je priroda dala, punim plućima. jeste, imaće verovatno kraći život u određenom broju slučajeva (ali kao da zaboravljate da je to životinja sa bukvalno 9 života), ali će bar živeti kako hoće, nisam ja vlasnik njegovog života. posebno ne bih se usudio nikad da sterilizujem mačora. nek piči napolje, juri sojke, cunja, nek radi šta i kako hoće, pa šta mu bog da, ko svima nama.

 

 

koje gluposti Boze me sacuvaj...

Link to comment

pa nije to pas jbt. ako nemaš uslove da držiš mačku sa slobodom kretanja nemoj je onda držati. mačke koji žive isključivo u kući užasavaju se spoljašnjeg sveta. i onda joj ti šta, staviš povodac? i treba da ti pobegne, dabogda pobegla svakom kome padne na pamet takva glupost. ja mačku nemam. mi samo delimo zajednički životni prostor. ja sam tu da mu obezbedim klopu i da bleji unutra kad mu se bleji unutra. kad hoće napolje da mu otvorim vrata od terase pa nek ide brate i nek živi kako mu je priroda dala, punim plućima. jeste, imaće verovatno kraći život u određenom broju slučajeva (ali kao da zaboravljate da je to životinja sa bukvalno 9 života), ali će bar živeti kako hoće, nisam ja vlasnik njegovog života. posebno ne bih se usudio nikad da sterilizujem mačora. nek piči napolje, juri sojke, cunja, nek radi šta i kako hoće, pa šta mu bog da, ko svima nama.

 

to je to

et Vasa

Zašto?

Edited by Notorious
Link to comment

to je to

et Vasa

Zašto?

 

zasto treba sterilisati macora, a ne pustiti ga da "ganja sojke"?

 

ili zasto mu ne treba otvoriti vrata od terase (na 9. spratu npr) u sred grada da si sam nadje put do parka?

Link to comment

Obrazloži zašto ne treba poštovati nečiju prirodu, bez epiteta, bili oni i hiperbolični (carevi)?

 

et rajka: o tome se razmišlja pre nego što odlučiš da držiš mačka na milionitom spratu

Edited by Notorious
Link to comment

to je to

et Vasa

Zašto?

 

 

 treba da odgovaram zasto ne treba pustati nekastrirane muzjake i nesterilisane zenke da neograniceno povecavaju populaciju izgladnelih, sugavih, bolesnih gradskih macaka, prekrivenih svim vrstama parazita i osudjenih na smrt pod tockovima?

 

mozda bih i odgovorio da nije onog "dabogda vam pobegle", tu povlacim crtu.

Link to comment

zasto treba sterilisati macora, a ne pustiti ga da "ganja sojke"?

 

ili zasto mu ne treba otvoriti vrata od terase (na 9. spratu npr) u sred grada da si sam nadje put do parka?

ako nemaš uslove, ne drži mačku. prosto. bolje i za tebe i za nju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...