Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Задња три менаџера играм само са Звездом. Играче доводим како из Јужне Америке, тако и са истока. млади Белоруси, Израелци, Украјинци...

Link to comment

No offence ali nisu mi jasni ljudi koji igraju nasu jebenu ligu za Zvezdom ili Partizanom, jos je i skauting MSL redovno lose odradjen... Isto tako, ne znam kakav je izazov voditi Man U, Real, Barsu, Inter, Milan i sl. klubove koji su na pocetku najbolji u svojim ligama...

Link to comment

Па баш то што си написао је разлог, од наших правим Европске клубове, доводиш стране сакуте у српске клубове... играче препродајеш имаш муку како да задржиш квалитетног играча... права симулација тренутног стања... а уз јачања ова два клуба јача и цела лига, код мене се Војводина редовно бори за пролеће у европи...

Link to comment

samo sam jednom igrao sa zvezdom. prelako je, zbog toga me vise ne zanima. bez problema u prvoj sezoni igrao polufinale kupa uefa. mnogo je zanimljivije uzeti prosjecan ili slab tim iz neke od jachih liga

Link to comment

Koga mrzi da istrazuje, evo ima sve na gotovo klikZa one koji su lenji... ovo je fm-serbia.net forum gde imate temu koja se zove otprilike dobri igraci za nasu ligu, moguce da cete morati da se registrujete :)HINTIgor Pavlovic recimo...mada ima dosta likova koje ne mogu da nadjem iako imam LARGE bazu :)Uz malo hakovanja skinete HUGE bazu http://www.fm-serbia.net/forum/showthread.php?t=38316 i onda imate ludilo igraca :) Sve ima na doticnom forumu (nadam se da smem da reklamiram tudje forume :) )Jos malo pomociPjanovicGravesenGavrancicStephen CarrBabayaroDe la CruzStefano FioreGustavo LopezCarlos RuizSergiy FedorovShavar ThomasSvi ovi su FREE! i jos malo...Idir OualiAlejandro GomezRick VerbeekAkabuezeFrancisco CordobaMakaridzeJohn Ugochukwu OguMohammed-Awal IssahOmar CummingsAddoquaye AddoKim Dong-KiOladapo Oluyi OlufemiEder RualesYoon Bit-GaramRadja Nainggolandovoljno?Nisam probao sve ove, al ima tu za probrati dobrih :)NAPOMENA: HUGE DATABASE naravno veoma usporava igru!

Edited by Milosh76
Link to comment
No offence ali nisu mi jasni ljudi koji igraju nasu jebenu ligu za Zvezdom ili Partizanom, jos je i skauting MSL redovno lose odradjen... Isto tako, ne znam kakav je izazov voditi Man U, Real, Barsu, Inter, Milan i sl. klubove koji su na pocetku najbolji u svojim ligama...
Daniel Frohlich ti verovatno nishta ne znaci, ali je on u sezoni 2012/2013 najbolji bek Bundes lige (a i shire) sa manje od 25 godina, na FM08 gde vodim HSV...u tome je poenta, ti posle par sezona ulazish u nepoznanice gde do izrazaja dolaze tvoje "menadzerske sposobnosti" (ali i tvojih skauta, naravno)...na kraci period i nije neka umetnost biti najbolji sa timovima koje si pomenuo, ali ja nikada ne igram ispod 7-8 sezona...takodje ti podeshavash treninge koji mogu od prosecnog igraca rezervi da ga uvedu u prvi tim, obzirom da se dobrim treningom povecavaju njegove ocene...@ Milosh76odlican forum, tamo kupim grafiku (fp, skin, logos...), ali i mnogo toga...izmedju ostalog tu sam nashao dodatnu instalaciju pomocu koje sam uopshte poceo da igram FM09...
Link to comment

popizdecu!!! uzeo sam city, posto imaju veliki budzet. prva postava: smajhel, richards, dunne, rafinja, arshavin, rikelme, rajt-filips, veloso, jo i robinjo. posle sedam kola sam sedmi na tabeli. igrao sam nereseno sa hullom. :mad:aj napisite sastave vasih timova i preporucite igrace, ali samo one za velika delaedit - kupio sam i velu iz arsenala. sta da uradim sa treningom da mu poboljsam brojke?

Edited by kojot
Link to comment

i ja uzeh city (tradicionalno, vec par fm-ova za redom igram sa njima, a najbolji sam bio prije par godina kad su bili prilicno skromni, i igracki i finansijski), no nisam se josh dovoljno igrao da bi znao preporuchiti neke igrace za velika djela. tako da je ovaj post potpuno beskoristan i nepotreban :D

Link to comment
i ja uzeh city (tradicionalno, vec par fm-ova za redom igram sa njima, a najbolji sam bio prije par godina kad su bili prilicno skromni, i igracki i finansijski), no nisam se josh dovoljno igrao da bi znao preporuchiti neke igrace za velika djela. tako da je ovaj post potpuno beskoristan i nepotreban :D
nebitno, bitno je da smo braca po klubu. :Dja mogu da preporucim rikelmea, ali ova preporuka je totalno nepotrebna, posto svi znamo da on sabija.u medjuvremenu sam odigaro jos tri utakmice. nereseno sa evertonom i boroom, a izgubio sam od wolsburga. rezultati su i bolji od igre. robinjo i jo su katastrofa. jel ima neko neki predlog? Edited by kojot
Link to comment

ja nishta ne kupujem bar polusezonu ili cak do kraja prve sezone, ali mislim da je prerano za neke bag igrace (one koje dovedesh za dz, a koji posle ubijaju)...Siti, kod mene, je krenuo odlicno, ali posle sve slabije i sad se bori za LS sa Celsijem i Liverpulom (ja sa Arsenalom za titulu)...Arsenal ima 3 boda vishe od mene (na Emiratima je bilo 3-3) i josh 8 kola do kraja ja ih cekam na Trafordu...iako su im Van Persi, Volkot, Denilson dugo van terena(prvi i drugi zajedno dali 30golova) , tu su Adebajor i Fabregas koji su prebudzeni i koji ih odrzavaju na prvom mestu...taktika mi je 4-3-2-1, na bekovima menjam Rafaela i Fabia (sa Braunom i Evrom) i odlicno su se pokazali...Flecera bacam na DMC (solidan je), a 3 iza Teveza su Najbolji,Runi i Gigs koji uprkos 34 godine ima dobru statistiku...Evans je zahvalan, Foster mi pravi probleme shto nije u prvih 11, Manucho je slab i ici ce na transfer listu (a poceo je bash dobro), Park, Nani i Anderson odradjuju posao...Marcelo (iz Reala) je odlican i moze se na startu dovesti, kod mene je Siti pazario za 5.25m funti...pored toga nisam impresioniran nekim posebno sem mozda Frejzer Kembelom (ManUTD igrac na pozajmici u Tott) koji je u Totenhemu prvi strelac...

Edited by John Coltrane
Link to comment

Must have igrac na ovom manageru, kao i na prethodnom, je Steven Defour iz Standarda (nadam se da u stvarnosti nije toliko dobar :rolleyes: )... Doduse, nije bas jeftin, dovodi se za 12-13 miliona evra u prvoj sezoni ali otplacuje svaki cent, bez brige... Preporucio bih i Radeka Sirla iz Zenita, D/DML/AML, doveo sam ga za 2,6 mil e i bio je igrac sezone kod mene u West Hamu...

Edited by Sundance Kid
Link to comment
Must have igrac na ovom manageru, kao i na prethodnom, je Steven Defour iz Standarda (nadam se da u stvarnosti nije toliko dobar :rolleyes: )... Doduse, nije bas jeftin, dovodi se za 12-13 miliona evra u prvoj sezoni ali otplacuje svaki cent, bez brige... Preporucio bih i Radeka Sirla iz Zenita, D/DML/AML, doveo sam ga za 2,6 mil e i bio je igrac sezone kod mene u West Hamu...
moze neki screenshot Sirl-a ?...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...