Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Ja se pitao u direktnom prenosu kako to da nije bio faul, nisam verovao da covek sam od sebe moze ovako nesto da uradi.

 

Nikad nigde nisam nešto ovako video. I sve to sa udaljenosti od metar metar i po.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

naravno da zna, ako je ista ikad znao to je da zavrsava ulaz i da doda loptu. decko je u totalnom kanalu i sad sve ide naopako. 

 

ja valjda jedini nemam neki poseban problem sa radicevicem u zadnje vreme, ne zato sto je dobar vec zato sto je nepravedno u ovakvoj ekipi oznacen kao problem. jasno, u pitanju je prilicno limitiran igrac i nece doneti nikakve pobede sovjim kvalitetom, ali mi realno izgledamo losije sa prvim plejmejkerom na terenu u zadnjih par nedelja.

Link to comment

pa naravno da jeste problem i to veliki, zato što ni na par bednih minuta ne može da odmeni Ročestija.

Nije ni čudo da je ovaj lipsao, a biće u još gorem stanju.

By the way, ako je već tako- nećemo dovoditi nikoga, Radič je u kanalu, što ne probaju sa Davidovcem makar malo na PG? Ne verujem da bi bilo mnogo bolje al nešto mora da se pokuša.

Link to comment

Rocesti ne igra neke spektakularno velike minute za prvog pleja i nosioca ekipe. To sto su oni doveli 35-ogodisnjaka vazda sumnjive fizike za tu ulogu je druga prica. Ali nije ovde njegova fizicka sprema problem, mi sve evroligaske utakmice gubimo u prvoj cetvrtini, ne u poslednjoj. I juce smo bili uzasni na pocetku. 

Edited by Joe D
Link to comment

Rocesti ne igra neke spektakularno velike minute za prvog pleja i nosioca ekipe. To sto su oni doveli 35-ogodisnjaka vazda sumnjive fizike za tu ulogu je druga prica. Ali nije ovde njegova fizicka sprema problem, mi sve evroligaske utakmice gubimo u prvoj cetvrtini, ne u poslednjoj. I juce smo bili uzasni na pocetku. 

 

U svim EL utakmicama u kojima smo bili iole konkurentni igrao je oko 30'; nisam proveravao al skoro sam siguran da je tako bilo protiv Barse, Makabija i Bamberga, možda malo manje protiv Himkija i Žalgirisa.

Nemam pojma šta je tvoja poenta al tesko da gubimo utakmice baš zato sto Ročesti igra slobo/slabije.

I nema 35 bre. :)

Link to comment

Nemam pojma šta je tvoja poenta al tesko da gubimo utakmice baš zato sto Ročesti igra slobo/slabije.

 

Gubimo utakmice zato sto ekipe u startu eksploatisu mane nase startne petorke. Ne znam gde bih nasao stase, ali mi smo sa Rocestim na terenu u debelom minusu na terenu u poslednja 3 meca evrolige. Dakle, nije stvar da mi padamo sa Radicevicem na terenu, sto uopste nije slucaj, nego da ne mozemo da se dignemo, a pitanje je koliko je opravdano ocekivati od njega da dize ekipu iz minusa. Zato i kazem, nije da Radicevic igra dobro, ali je laka meta za navijace da ga okrive za sve sto ne valja. Meni je dovoljno od njega da ne gubi lopte, da ne koci napade i da ga ne siluju u odbrani. Od drugih ocekujem da pobedjuju utakmice.

Edited by Joe D
Link to comment

, što ne probaju sa Davidovcem makar malo na PG? Ne verujem da bi bilo mnogo bolje al nešto mora da se pokuša.

 

nemoj se zajebavati, naravno da ne bi bilo bolje

 

Radičević nije košarkaš prvenstveno.

 

nego?

Link to comment

Iz ove perspektive, mislim da je ključna greška bilo odmaranje Pere protiv Bamberga, a zbog Partizana (jebo ih Partizan, kompleksaši).

 

To bi se sa Perom dobilo i mnogo mirnije i sa manje stresa bi se ušlo u nastavak sezone. Ovako se ušlo u seriju poraza, a gde je serija poraza tu je i manjak samopouzdanja i sve lošije utakmice, obzirom da trener nema iskustva da to hendluje i preokrene.  

Link to comment

po meni je upravo problem to sto je pera prvi ili drugi igrac ove ekipe

na stranu kvalitet, iskustvo i zelja, ali ocigledno je da je i ono sto je igrao u startu preveliko trosenje za njega

 

dakle, kao sto vec rekoh, ovoj ekipi fali (makar) jedan igrac koji bi bio prva opcija u napadu, tad bi sve zajedno izgledalo daleko bolje

jer imam utisak da su maltene svi igraci u ekipi pomereni za poziciju u smislu sta se od njih ocekuje, a sta su u stanju da pruze

bez obzira da li su u pitanju godine, kvalitet, neiskustvo

 

previse u ekipi imamo "radnika", igraca dovoljnog kvaliteta da budu ili postanu deo rotacije prosecne el ekipe, a premalo igraca koji prave razliku

to je i razlog zasto nam svi igraci izgledaju losije nego prosle sezone i lazic i dangubic i dobric, a evo i bjelica je posle odlicnog otvaranja sezone sad daleko od tog nivoa

kad pomenuh dangubu, upravo je sa njegovim povratkom krenula serija poraza u el i generalno dosta losije igre

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...