Jump to content
IGNORED

3 na 3


Zaz_pi

Recommended Posts

Nek laje on u svom dvoristu a ostale nek ostavi na miru. Izjava je sranje kao sto bi bila izjava bilo kog sportiste kojom omalovazava svog kolegu.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Bezazleni deo profi i amaterskog sporta od pamtiveka
Link to comment

ne sviđa mi se ovo.mlate se drugo i trećerazredni igrači,klinci sve više igraju ovakav basket sa 6-icama, ni igre ni nekakve kombinacije a ionako slabo kapiraju išta..dobiju jači volovi.

ovi iz zemuna na sreću dobiše.a što su bulutu poništili koš iz ulaza?

Isteklo vreme za napad
Link to comment

Ne znam za Mutu i ostale ali je cinjenica da je lik iz nekog razloga nadmen do jaja. Valjda tripuje da je stvarno najbolji basketas na svetu iako je jasno da je ovo nesto slicno vaterpolu, igraju oni i jos otprilike 10ak ekipa. Ako ce ovo stvarno postati olimpijski sport, videcemo totalni zaokret na OI, ima da bude mnogo boljih igraca i ekipa.

Link to comment

Da li neko zna kako će se vršiti selekcija igrača za OI? Nacionalne kvalifikacije timova pa pobednik ide na međunarodne kvalifikacije?

Što se tiče naše najbolje ekipe trojica su zaista odlični dok je Ždero zamenljiv. Majstorović je odličan prangijaš, Savić je jebeni doktor (mada je svojom nepažnjom dozvolio Zemunu napad više pred kraj), dok je Bulut odličan u jedan na jedan, jak u odbrani na višim igračima i odlično odrađuje prljav posao.

Link to comment

Mislim da će ići neka cela ekipa uz minimalne eventualne promene. Mada ako bi to bila varijanta, sumnjam da bi bilo ko pristao da se otarasi bilo koga. Ima logike da igra neka ekipa u kompletu zbog nivoa uigranosti i međusobnog poznavanja, Novi Sad pre svih.

Link to comment
  • 7 months later...

bump

 

na filipinima prekosutra počinje svetski kup aka svetsko prvenstvo

 

igraju bulut, majstorović, savić i da li se neko seća stefana stojačića?

 

4 grupe po 5, u grupi smo sa holandijom, rumunijom, kirgistanom i novim zelandom, prve dve ekipe ide dalje u četvrtfinale, termini su od 6 ujutru pa nadalje

Link to comment

U Mitrovici prosle nedelje bio neki turnir u centru na montiranom terenu, nesto sto ide po mnogim vecim gradovima Srbije. Nisam se setio da odem da gledam ali sam cuo da su ovi Zemunci sto su isto bili neki prvaci sveta ili necega (dobili pomenule emiracanske Novosadjane) porazeni, valjda u finalu od nekih manje poznatih likova.

Link to comment

i dalje ostaje moje čuđenje kako su u jednom toliko divljem sportu ovi naši imali neki kontinuitet zlata.

meni će biti iznenađenje ako doguraju do kraja. bez obzira na kvalitet, a uzimajući u obzir rokadu u timu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...