Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

preporuka za salon aleksa la vie, kralja milutina 40

dobro farbanje i balajaz. ocigledan trud, a cijene su nize nego u prefensi salonima. 

pristup je prilicno bullshit-free.

Edited by morgana
Link to comment

Balajaz na dugu kosu 8-9000, a kod Alekse 5000. Koristi Goldwell farbe. Ne znam kako sisa, to radim u bloku za 500 din.

Edit, ja sam imala i korekciju boje u korijenu kose i neki tretman, 7500 din.

Edited by morgana
Link to comment
  • 3 weeks later...

e, a kolike su cene u prefensi salonima?

Ne znam za balajaž al pitah jednog IG fensi frizera za cenu skidanja crne boje i posledičnog farbanja u neke svetlije nijanse. Kaže od 10 do 15k, zavisi od kose.

Ništa, čekaću da izraste moja skroz ili ću sama da skidam nekom blanš-kupkom pa kad oćelavim jebiga.

Link to comment
  • 3 months later...
2 hours ago, nisam ja said:

što se agasija tiče nije neizvesno. Mada kad je mogo onomad i tupe da nosi i da trči šnjim, mogo bi sad da se podvrgne™.

 

tupe?! ma daj! au... pa on mi je uvek delovao kao autenticni cupavac, bez iole manjka dlaka. 

 

+samo da dopunim neophodnim informacijama za one koji se odluce da prisustvuju nacionalno vaznom ozi dogadjaju:

Quote

Contestants will be judged on their haircut, overall presentation and stage presence at Mullet Fest in Kurri Kurri, New South Wales.

The categories are: everyday mullet, grubby mullet, ranga mullet, ladies' mullet and junior mullet.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...