Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Dje ja da gledam mec? Rts ce se samoskremblovati...

+1

 

Узимамо ове Пољаке вечерас ммњ

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kada ce neko od partizanovaca da podrzi Zvezdu (i vice versa)?  Igramo protiv stranog kluba, fudbal nam je na dnu.  Valjda konacno treba da nam dodje iz zadnjice u glavu da protiv stranaca treba da smo uvek uz domaci klub.  U krjnjem slucaju, iz istog smo grada; svi volimo da nam grad bude uspesan u bilo cemu.  Ili je podrska rivalu u medjunarodnim utakmicama jos uvek u domenu gluposti "Zvezda, Srbija nikad Jugoslavija" i navijanja za stranu reprezentaciju protiv svoje? 

 

ja sam bas bio volja da podrzim partizane, ali nisam mogao protiv olimpijakosa. :(

Link to comment

Vreme je da se krene, srecno nam bilo veceras.

Ako budemo koncentrisani i borbeni imamo cemu da se nadamo, u suprotnom bice jos jedna bacena evro sezona.

Ocekujem 1-0 i borbenu utakmicu.

Link to comment

1 je Donald kapiten

 

Milan Borjan
Filip Stojković, Vujadin Savić,Damien Le Tallec, Milan Rodić
Branko Jovičić, Mitchell Donald ©
Nemanja Milić, Guélor Kanga, Ricardinho
Richmond Boakye

Edited by levi
Link to comment

Velika guzva oko stadiona zbog radova u bul Oslobodjenja na tribinama par hiljada ljudi, otvoren i jug

Procena je da ce biti pun stadion

Link to comment

Dobro, jos uvek je vecini centar za razmisljanje u straznjici, ne u glavi. I to ce da se sredi, mozda treba vise vremena (kao uostalom i za sve ostalo sto je normalno).

Naravno da cu veceras da podrzim CZ, bas kao sto sam to radio i kao dete u medjunarodnim utakmicama. Stvar vaspitanja i kapiranja navijanja.

 

Edit: Crtanje™ Kosova na Severu, opet ludogorje™ na tribini. To da digne svoje, a uplasi njoh nema sanse.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...