Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trava je najjeftinija, da zadovolji osnovne potrebe, ne znam šta te tu u stvari muči? To je valjda pohvalno za Terzu, sigurno ne želiš da ga optužiš da je nenamneski potrošio više nego što je bilo neophodno za teren

 

Jok, ja sam iz one grupe sto radije gledaju fudbal, nego mi ostalo u glavi neko sprdanje sa travom kad je montirana, a ispade da bolju nismo imali, pa eto da pomenemo :) Da ne bude "I told you so" samo kad je nesto lose u pitanju...  -_-

Link to comment

Po čemu ispade da nismo imali bolju? Prošli put je kupljena bolja kad je menjano, 2008/9..

 

Ova sad je super jer je nova, neće ti sigurno isporučiti nešto što ne izgleda dobro dok je novo

Link to comment

Po utiscima x forumasa koji su dovoljno sedih glava da se secaju vecine predjasnjih... Poslednjih x dana je vise njih iznelo svoje impresije istom, pa eto ja malo sublimirao... 

 

Ona 2008 je izgledala bolje nego prethodna, ali teren realno nikada nije izgledao ovako dobro. Da smo bar znali pa odma da kupimo Kineze :)

Edited by adasevic
Link to comment

brate, odigrali ste dve utakmice po normalnom vremenu. nije bilo mraza nije bilo potopa. problem sa prethodnom je što nije bila promenjena kad je trebalo pa ste dostojno predstavljali JSL oranice u prvom kolu evropskih takmičenja.

Link to comment

Koliko je teacher ljubomoran što imamo najjaču travu u regionu, strašno. Šta će tek reći kad popravimo pisoare (u etapama, jedan mjesecno)

 

 

Elem, startuje im Debuchy izgleda na desnom beku. Eto šanse za radonjica da se proslavi :fantom :

Link to comment

Koliko je teacher ljubomoran što imamo najjaču travu u regionu, strašno. Šta će tek reći kad popravimo pisoare (u etapama, jedan mjesecno)

 

 

Elem, startuje im Debuchy izgleda na desnom beku. Eto šanse za radonjica da se proslavi :fantom :

 

dimitrije neće biti srećan ako vidi da pričaš o pisoarima umesto da meditiraš o utakmici...

Link to comment

Koliko je Miloje utegao, kod nas se sastav zna odavno, https://pbs.twimg.com/media/DMc9CqNX4AUqK8d.jpg

 

 

brutalan tim, posebno trojka u manevru. steta samo sto je srnic milojev ljubimac, pa  nismo u mogucnosti da ga zamenimo boljim igracem.

 

2-1 za nas veceras. mislim da je zrelo za prvu pobedu protiv nekog evropskog velikana jos od decembra 2005.

Edited by Nikodije
Link to comment

A Boaci se krsti u pozadini :Hail:

Дајте слике, нељуди!

 

Од свих нефудбалских цртица из фудбалских живота а да имају везе са Звездим мени је и даље најдражи Мисдонгард Бетонлигар, који ем има име за легенду, ем се крстио и населио у Чачку након што је постао српски зет. :heart:

 

Едит: Нашао. :cry:

 

https://instagram.com/p/BabT2aaBRVa/

Edited by Прслин
Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...