Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Masovno uvlacenje kupacih gaca u dupe, valjda da se bolje osuncaju guzovi.. Aj kad to rade neke nepoznate mi, ali kad vidim neke poznanice ili bliske prijateljice, ili jos gore "prijateljice".. nije mi bas prijatno, ne znam zasto. Valjda mi smeta sto tako mogu svi da vide a ne samo ja, jebem li ga.

има то шмека ако је чмар уредан, избељен и без шуљева, ако пак није онда дупиште подсећа на лисичју јазбину обраслу травуљином преко које је затегнута згужвана крпа..

Link to comment

nesto se mislim, kada bi se neko teleportovao iz 70ih u sada, i video fudbalere sa ofarbanim cirokanama, pomislio bi da je pank pobedio. a sto je najgore, sabanerija je uzela da skrnavi i motorke, starke, a vidim da se priprema teren i za metal.

 

no sve je to ipak bolje od onih pantalona sa spustenim dupetom i uskim nogavicama. ili od bradatog lika u uskim zenskim pantalonama, jednom ce samo da mi se otkaci ruka kad prolazim pored takvog. ili onih tribal kolut mindjusa.

 

jebote, ovo je najgore vreme ikad.

Link to comment

nesto se mislim, kada bi se neko teleportovao iz 70ih u sada, i video fudbalere sa ofarbanim cirokanama, pomislio bi da je pank pobedio. a sto je najgore, sabanerija je uzela da skrnavi i motorke, starke, a vidim da se priprema teren i za metal.

 

no sve je to ipak bolje od onih pantalona sa spustenim dupetom i uskim nogavicama. ili od bradatog lika u uskim zenskim pantalonama, jednom ce samo da mi se otkaci ruka kad prolazim pored takvog. ili onih tribal kolut mindjusa.

 

jebote, ovo je najgore vreme ikad.

aha, pa ce da te olomi hipster ko vola u kupusu.

slab si, debeo i nepokretan.

 

a metal je uvek bio sabanska muzika, makar onaj koji ti slusas

Link to comment
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...