Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Normalne farmerice se mogu naci u C&A, ja sam kupila jedne pre skoro 4 godine i jos uvek dobro izgledaju, zadovoljna sam kvalitetom (25-30evra). Isto vazi i za njihove somotske. Pod uslovom da nemaju drugi kvalitet za nase trziste :/

 

 

Ima u C&A, normalan kroj, ima i koje nisu izbeljene, sad je i neka nedelja dzins popusta, 2300din

 

Bio danas u C&A, ogroman izbor, čini mi se preko 100 modela, ali ja nisam našao ništa što bi mi se svidelo...

 

Na kraju kupio Levi's 751 stonewash blue, najklasičniji model, kao za starce, što neko reče :)

Link to comment

a sta je inace problem sa levis, kad tamo uvek mozes da nadjes bolje nego sto bilo drugi pravi.

 

kome su dosadile 501, izbacili su jos bolje, 551, na primer.

 

ja sam sad kupio gap 1969, vise sto sam morao nego sto sam hteo (izgubili mi prtljag), tja, na nekoj teskoj rasprodaji je bilo tipa 25e. ne vrede ni centa vise. daleko losije pantalone od 551 na primer.

Link to comment

a sta je inace problem sa levis, kad tamo uvek mozes da nadjes bolje nego sto bilo drugi pravi.

 

Problem je cena od oko 100 EUR za 501 u BG...  To mi je mnogo za farmerke, a tačno je da uvek može da se nađe...

Link to comment

ne mora da znači. daj sliku :) imam trenerice (adidas i nike) koje su 100% polyester i nema nikakvog kuvanja. naravno nosim ih preko majice a ne na golo telo.

 

Tek sad videh post :) ovo sam gledao, ali ne volim da kupujem ovako naslepo stvari, bez da opipam i isprobam, pa mi nesto ne uliva poverenje ni to sa materijalom.

Link to comment
25e. ne vrede ni centa vise.

 

Što, šta nije bilo u redu sa njima? Kapiram da dosta zavisi i od serije i tržišta... Moj utisak je da za te i slične pare (~30€) ove koje imam sabijaju sve što sam ikada ovde kupio & nosio, znači domaće i strano iz cenovnog ranga Zare, Legenda i koječega. Mislim, nikada nisam sebi kupio Levi's, ali ćale ima par komada i nešto nisam primetio da su znatno boljih karakteristika... probavao sam ih u radnji par puta i odustajao, čini mi se da mi svi Levi's krojevi ili landraju ili stoje kao assücku štrample.

 

 

Inače, te kojima sam zadovoljan su ove, 1969 straight fit:

 

1969-straight-fit-jeans-black-wash-hawk. 1969-straight-fit-jeans-vintage-wash.jpg

 

 

 

Link to comment

Što, šta nije bilo u redu sa njima? Kapiram da dosta zavisi i od serije i tržišta... Moj utisak je da za te i slične pare (~30€) ove koje imam sabijaju sve što sam ikada ovde kupio & nosio, znači domaće i strano iz cenovnog ranga Zare, Legenda i koječega. Mislim, nikada nisam sebi kupio Levi's, ali ćale ima par komada i nešto nisam primetio da su znatno boljih karakteristika... probavao sam ih u radnji par puta i odustajao, čini mi se da mi svi Levi's krojevi ili landraju ili stoje kao assücku štrample.

 

 

Inače, te kojima sam zadovoljan su ove, 1969 straight fit:

 

 

 

 

Gde ima ovo da se kupi u Srbiji?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...