Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

osim ako ne vozis dukati motor spremi se da te muski startuju....gej samo tako. 

 

 

 

strejt tipovima bi trebalo da zabraniti kozne jakne. samo kozni kaputic moze.... 

 

pa to je cilj jebote. ja sam mislio da si takav stručnjak za sve da možeš to da izvališ. razočaran sam duboko:( ... ajde još 5 godina amerike, pa će valjda onda moći

Link to comment

sto ne rece odmah da ste ti i dukati najbolji drugari...nisam ja baba vanga :) 

 

bergasa  imas dobar ukus. jednostavne linije, italijanska koza, nice and sleek. 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Hola, pederikosi!

 

Od ponedeljka počimam raditi u novoj firmi. Fura se formaluk u oblačenju, te dajte tip ako ko ima gde se čovek može pristojno odenuti u te svrhe, a da mu ne zgule kožu s leđa u procesu.

 

Sve me zanima - odela, blejzeri, pantalone, cipele... Uglavnom sam obigrao tržne centre.

 

Imam nešto sitno od ranije za svadbe što se furalo, nešto se sitno dokupilo, i imam još par stvari u planu, ali treba formirati kombinacije i varijacije i imati spremno za svaki dan, što će biti prilična promena od dosadašnjeg - daj čistu majicu, farmerke mogu iste, patike, pa na bajs i vozi na poso.

 

Aj, pa fala.

Link to comment

Fala na čestitki i fala renne, zaboravih Alda. Treba i do Bate da odem, a za sad su mi prvi favorit za kupnju ove (probo, lagane, udobne, luđački je ovaj đon fleksibilan i lak)

 

http://www.massimodutti.com/be/en/men/shoes/view-all/leather-brogue-blucher-c960014p4526052.html?colorId=700

 

Samo što bi valjalo u perspektivi i neke crne, imam za prvu pomoć neke stare, prekaljene svadbaruše.

 

ravaneli, nego. viš ga u vokativu na početku prošlog posta ;)

 

Talijan vlada na domaćem tržištu, Barbolini mi je zupa, ali preskupo buraz. Cortefiel i Massimo Dutti mogu proći u nekim varijantama, mada bih ja najrađe negu engleštinu, mislim po stilu, ne nužno po proizvodnji.

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment

masimo je sasma ok, italian style. english style :isuse: probaj pronaći u mark i spenseru

 

Gledo kod M&S. Kupio sam ranije kod njih par stvarčica, uglavnom košulje kratkorukavne, mada su mi malko pemzionerski u tom formalnom segmentu.

Link to comment

bilo je pre 3 godine da se čovek pristojno obuče u zari za male pare i da to bude više nego pristojno. ali onda su napravili brend za pedere i amadeus bend, a sve što valja su prebacili u bratski bend massimo dutti, gde imaju 50 jaču maržu.

 

odelo kapiram da je 30 soma max - massimo ili cortefiel (ja sam na popustima uzeo pristojna zarina za 15k pre godinu, dve sada nema toga :( )

cipele možeš za 10 (ali ne znam gde jedino. bata je imala pristojan model ambasador, ali ga nema na rafovima ove godine).

šulja - može zara basic - 4

kaiš - oko 3.5. bilo je brutalnih zarinih sa dva lica (braon-crno) i jako pristojnom kopčom, ali onda su otišli u pedere pa ne drže to više

evo link, pa proveri http://www.zara.com/rs/en/man/accessories/basic-reversible-belt-c269251p2129146.html

mada mi se ne sviđa to šaranje po koži.

 

 

 

ako ideš ispod toga, očekuj penzija style. evenutalno šaneri, ali oni su precenjeni.

aldo nemoj, meni to deluje do jaja nekvalitetno.

 

i neko mi reče da je video i nešto pristojno u h&m

Edited by Ravanelli
Link to comment

Uh, što je ovo gadno.

 

kako moze biti gadno ako ravaneli kaze da je dobro? ccc

 

nego, ravaneli, jel to kozni djon?

 

mada, realno pitam bez veze, ja te fabricke cipele ne mogu da nosim, kad imam stopalo ko hobit, duzina 43, sirina 46. :(

Link to comment

to tvoje nesviđanje je tačno dokaz da su odlične!

 

(iskreno, mnogo su lepše lajv kada pogledam ovu sliku)

 

 

 

 

to je najbliže što ćeš doći oxford shoe po dizajnu i kvalitetu na ovim prostorima, a za pristojnu kintu.

koža je jako ostljiva, to im je najveći problem.

 

ovako nešto su one iz dobrog ugla

 

 

1335810942_oxford_shoes.jpeg

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...