Jump to content

Photo

Psi

• Please log in to reply
3860 replies to this topic

#3856 zmanic

zmanic
  • Members
  • 1,474 posts

Posted Yesterday, 07:37:32

zašto pas jede vlastiti izmet

https://www.google.r...chrome&ie=UTF-8

#3857 InvisibleLight

InvisibleLight
  • Members
  • 6,799 posts

Posted Yesterday, 07:47:54

pa nije da nisam guglala, i vitamini/minerali u ishrani su uvek prva opcija

videcu sa veterinarom ako ima neki dodatak ishrani. kad sam joj izlecila separation anxiety ostalo je manji problem

#3858 zmanic

zmanic
  • Members
  • 1,474 posts

Posted Yesterday, 07:48:33

u vezi sa voznjom - jel zna neko jel po zakonu psi moraju biti pricvrsceni za nesto dok su u kolima, i sta je najbolje da se kupi za te prilike? on je prilicno nemirna u autu, kad vozim po gradu nije problem, kad vozim na duze volela bih da imam neku sigurnanciju

Ne znam za zakon, ali je slobodan pas na sedištu (bilo kom) veoma opasna stvar. Iskusio sam par skokova na glavu sa zadnjeg sedišta dok sam vozio, i ne želim nikome to. Da ne spominjem poznati slučaj kad je jedan bivši ministar ostao invalid na sličan način...

Po meni je najbolji transporter po meri psa (onaj plastični sa vratancima) ali ima i drugih rešenja, tzv. pojaseva za pse.

https://www.google.r...chrome&ie=UTF-8

Ne potcenjujte svoje ljubimce niti njihove fizikalije. I te kako zna da im bude strasno u autu i da reaguju vrlo impulsivno. Previše je tu neprirodnih zvukova i neprijatnih mirisa i otrovnih isparenja.

Vi, mi smo oguglali na to, oni neće tek tako!

Edited by zmanic, Yesterday, 07:50:43.

#3859 InvisibleLight

InvisibleLight
  • Members
  • 6,799 posts

Posted Yesterday, 07:52:31

taj pojas mi je humanija opcija,, uvek mi tuzno kad su u transporteru, mada shvatam da postoje situacije u kojima je neophodan.

samo, moram nabaviti i neko deblje jastuce da stavim na sediste jer joj je stvarno dosadno kad ne moze da gleda kroz prozor, ovo joj zaokupi paznju.

aaa, zamisljam kiki u ovome, ne bi izdrzala 2 minuta :D

ovako i ona izgleda, loptica tupava

220_220.jpg

Edited by InvisibleLight, Yesterday, 07:54:27.

#3860 zmanic

zmanic
  • Members
  • 1,474 posts

Posted Yesterday, 08:01:18

Promenite automobil za neki sa vecim staklima nazad pa je postavite na zadnju policu, nesto slicno ovome:

378_RenaultClio22_1253475027.jpg

#3861 aram

aram
  • Members
  • 25,533 posts

Posted Yesterday, 08:31:30

meni najbolje ovako nešto:

452115427.jpg