Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

siva ko kitovi :)

 

 

sta preporucujete za krmelj oko ociju od verovatno hikinga? zeleni mukus poceo da mu se stvara od pre dva dana...ispiram sa rastvorom destilovane i soli (tek pocela)

Edited by mustang
Link to comment

Pipetom, po par kapljica svakih 3-4 sati, ili nakapaš na mali sunđer ili vatu i prisloniš nežno na oko.

 

Krmeljive oči su uglavnom posledica prašine i iritacije dok spavaju.

Edited by zmanic
Link to comment

ovaj moj je pokupio zadnjih pet dana da laje na ljude prolaznike. ja mu kazem da ne laje i da nema potrebe da radi to. ranije je bilo samo nocu jer ih slabo vidi pa se uplasi, ali ovo sad je u sred bela dana, nije corav i po sred trotoara. glumi mi kao nekog telohranitelja eto tako to izgleda. ide ispred mene i siri se. osim ako ne gresim, da gleda negde levo, pa se strecne i uplasi i refleksivno zalaje

Edited by mustang
Link to comment

znas li zbog cega je to poceo da radi? evo pricam mu svaki put kada izlazimo i upozoravam ga kada prolaznik naidje. sad kao zalaje ali cisto da je njegova zadnja (to je bilo pre pola sata u setnji)...trebace mi vremena da ga odviknem...ali me interesuje odakle mu ideja ta?!

Link to comment

 vidjala sam pse koji to rade, uglavnom neka nesigurnost, nepoverljivost prema strancima, ko zna, trip da brane vlasnika, upozoravaju sta li, ne treba im to tolerisati

 

prijateljica je imala setera, prepametno bezobrazno stvorenje, taj je imao obicaj da se sakrije i ceka prolaznike, onda iskoci i prepada, nije bio ujedljiv uopste, i tacno vidis kako se ceri kad nekog dovede pred infarkt, vlasnicu vise puta napusavali i hteli da biju zbog njega, nista mu nije mogla, prosto je bio pas sklon izmotavanju

 

htedoh reci: kod prvih ne znam, kod ovog drugog je bio cist bezobrazluk, da je bio moj ne bi se dobro proveo za takvo ponasanje...ali svejedno tog psa sam mnogo volela, bio je sila

Edited by Sara
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...