Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Nisam bio, ali sam gledao prenos sinoć i slušao utiske drugih ljudi. Vređali su Stojnića, bili su povici: Ubij ustašu i sl. Zatim nepoznavanje Mma - kada je Schilt uhvatio giljotinu svom protivniku, krenulo je horsko zviždanje (to su ljudi koji razmišljaju: šta ga ovaj hvata za vrat, platio sam da vidim kako se nabadaju)... <_< A sa kim se zabavlja Leko, nemam pojma? Daj malo Mma šabanometrije? :)
Hahaha:):) @giljotina... Jeste, chuo sam i na SOS-u kad neko viche "pusti ga, bre!"Leko? Selma Bajrami. Herself.Inache, jeste da je onaj freak od Madjara 2-3 klasa, ali Schilt je sve bolji u parteru. Dodushe, Fedor bi ga josh uvek izlomio.Edit: u parteru. Edited by Schmeling
Link to comment
Nisam znao da je Stefan Leko Hrvat. Oni imaju tri vrhunska borca. Miletic, Crocap i Leko su svetske zvezde.Respect.
što se tiče MMA, Leko ima 3 meča i 3 poraza. Najduže je izdržao oko minut i po cool.gif Cro Cop je u velikom padu...A inače, što se tiče Hrvata, nije loš Zelg Galešić mada izgleda je da je precenjen, Krešimir Bogdanović ima jednu zapaženu pobedu protiv Valentijna Overeeema, a videćemo dokle će dogurati Goran Reljić. Generalno, oni imaju dosta bolje MMA borce od nas (govorim o ''svetskim'' okvirima, a ne o Miki Maus ''Srbija - Hrvatska'' okršajima).
Link to comment
Nisam znao da je Stefan Leko Hrvat. Oni imaju tri vrhunska borca. Miletic, Crocap i Leko su svetske zvezde.Respect.
Realno, nijedan od njih nije ni za crno ispod noktiju 1 legendi Branku Cikaticu. Cro cop je nabacio jedno 15 kg, a odradio je i gostovanje u 1 japanskim kecherima, sa sve nekom debelom crnkinjom. Jadno. Mada, ima josh 5 borbi po ugovoru sa Dana Whiteom, pa videcemo. Ja mislim da je njega Fedor sjebao u glavu. A Leko je 1 hrvatski folker (ali svakako sjajan borac i velika zvezda)... I on je otpevao svoje chini mi se...Shto se tiche nashish, 1vo treba da razgraniche gde pochinje sport, a gde prestaje mafijashenje... Edited by Schmeling
Link to comment
Realno, nijedan od njih nije ni za crno ispod noktiju 1 legendi Branku Cikaticu. Cro cop je nabacio jedno 15 kg, a odradio je i gostovanje u 1 japanskim kecherima, sa sve nekom debelom crnkinjom. Jadno. Mada, ima josh 5 borbi po ugovoru sa Dana Whiteom, pa videcemo. Ja mislim da je njega Fedor sjebao u glavu. A Leko je 1 hrvatski folker (ali svakako sjajan borac i velika zvezda)... I on je otpevao svoje chini mi se...Shto se tiche nashish, 1vo treba da razgraniche gde pochinje sport, a gde prestaje mafijashenje...
Ja ne pricam o trenutnoj formi, vec o njihovim karijerama.Mileticev sistem je jedan od najboljih na svetu, a i on sam je odlican borac. Filipovic je megazvezda u Japanu, ali njegova karijera je pri kraju.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Mir by strikes :wink:
Uh... Tako sigurno ne, ali ima shanse za neku polugu ako ga zhivotinja obori (a hoce). Sad, Brock je 18 poslednjih meseci na BJJ, i to kod Grejsija, tako da...Neizvesno...Shteta shto je potpisao veliki ugovor, pa ne moze prvo malo da se kali...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...