Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ma ne zove amerikance nikako nego je lik iz Eritreje kao dete prebegao u Ameriku, i sad komentator za njega neće da kaže da je Amer iako se ovaj tako izjasnjava i trci pod njihovom zastavom nego ga zove sportista sa americkim državljanstvom. Pored njega nas atletičar maratonac kao stručni konsultant koji pokušava da skrene pažnju na sportsku priču, ali ne lezi vraže.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Da li centrala Eurosporta ima bilo kakav uvid u to šta i kako rade lokalni komentatori? Neki objektivni feedback, nempojma...

Uvek može da se ton prebaci na engleski, ali bez obzira...

Link to comment

Na utakmici Atlanta - Karolina radi neki Žuletov nasljednik, isto trtlja trista na sat nepovezano, ista euforija bez osnova

Edited by James Marshall
Link to comment

Ja kod SBB-a imam na daljinskom dugme OPT, otvara options meni, tu imaš mogućnost da biraš jezik zvuka, titlove itd...

 

Edit: za Eurosport i ostale strane kanale

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

Kako je Bil Volton izdominirao na NCAA China game :D

 

Prvo se izvinio u ime cele ljudske rase što su Lianđelo i ekipa uhapšeni za shoplifting, pa je onda ničim izazvan krenuo da priča o smanjenju udela CO2 u Kini dok se završavalo poluvreme, na kraju je pričao o google translate-u dok se rešavalo na kraju. Bogotac.

Link to comment

Kako je Bil Volton izdominirao na NCAA China game :D

 

Prvo se izvinio u ime cele ljudske rase što su Lianđelo i ekipa uhapšeni za shoplifting, pa je onda ničim izazvan krenuo da priča o smanjenju udela CO2 u Kini dok se završavalo poluvreme, na kraju je pričao o google translate-u dok se rešavalo na kraju. Bogotac.

 

https://streamable.com/odwh9

 

lik je matori. 

 

najbolji mi je bio prosli put kada mu je nestao bicikl na havajima 

 

Link to comment

Ercegegovo "na prema" ( recimo, Saintsi vode 24 na prema 3) se polako siri po Sportklubu.

Glupo bi bilo stvarno da neko kaze 24 prema 3 ili samo vode 24:3 (gde se, oprez drugari sa Spotrkluba ako citate, dve tacke ne izgovaraju  :D). 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...