Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Srbi imaju svakako vise razloga ali nekoliko drugih stvari su ovde zanimljive. Putinovo lupetanje i onda komicna uvredjenost Bugara. Ono sto je mozda najinteresantnije je da Rusi (bas kao i Srbi) vole da se vezuju za propale politicke opcije pa tako i ova naprsna veza sa Makedonskim VMRO.

 

 

Ne znam da li znaš ali Ivanov je legitimni predsednik Makedonije još par godina. Ili si mislio da se sastao sa Gruevskim?

 

Ne znam šta je tačno Putin mislio, možda na glagoljicu ali u svakom drugom slučaju bi se pisali hvalospevi što je neko udelio takav 1 kompliment Makedoncima koji imaju problem da im komšije bilo šta priznaju. Bugarska reakcija je najsmešnija, kompleks više vrednosti malih naroda, dobro nam poznata stvar

Edited by dillinger
Link to comment

Ne znam da li znaš ali Ivanov je legitimni predsednik Makedonije još par godina. Ili si mislio da se sastao sa Gruevskim?

 

Ne znam šta je tačno Putin mislio, možda na glagoljicu ali u svakom drugom slučaju bi se pisali hvalospevi što je neko udelio takav 1 kompliment Makedoncima koji imaju problem da im komšije bilo šta priznaju. Bugarska reakcija je najsmešnija, kompleks više vrednosti malih naroda, dobro nam poznata stvar

Ajde ajde, nisi ti bas toliko naivan. Ova naprsna poseta je samo kruna celokupnog ruskog vezivanja za VMRO. Tamo mu je od strane ruskog patrijarha urucen orden koji je prosle godine dobio Toma (ocigledno ima funkciju koju imaju tetovaze za bande). Nije im proslo izazivanje nemira u Makedoniji pa sad grade odnos sa VMRO za neka druga vremena.

 

Ne znam ni ja sta je Putin mislio ali je u pitanju lupetanje na nivou Tome Nikolica.

Link to comment

Pa i Mogerinijeva prima Zaeva pre no što je ovaj zvanični premijer postao, takve suptilne političke poruke ti naravno ne smetaju.

 

*btw je l to sa sigurnošću tvrdiš za nemire kao i za propali puč u CG?

Edited by dillinger
Link to comment

Pa i Mogerinijeva prima Zaeva pre no što je ovaj zvanični premijer postao, takve suptilne političke poruke ti naravno ne smetaju.

 

*btw je l to sa sigurnošću tvrdiš za nemire kao i za propali puč u CG?

Ne smeta meni ni ovo samo kazem da Rusu (kao i mi) vole da se vezuju za propale opcije. Pravo da ti kazem ovo u Makedoniji je daleko ociglednije nego CG. Jos kad je onaj srpski operativac snimljen u skupstini. Izgleda da su ruje trazile ispomoc od svojih konjusara s balkana. :fantom:

Link to comment

 Izgleda da su ruje trazile ispomoc od svojih konjusara s balkana. :fantom:

 

Svi konjušari su otišli da rade na rančevima kauboja, bolje plaćaju

Link to comment

A sta je ovde lupetanje? Da su Cirilo i Metodije bili iz Makedonije? Koliko se secam oni su iz okoline Soluna bili.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ne smeta meni ni ovo samo kazem da Rusu (kao i mi) vole da se vezuju za propale opcije.

Jbg, moram da primetim nesto (cesto ti se desava). Koji to "mi"? Cini mi se da si podeljena licnost ponekad. A nekako sam uveren da kad te neko tamo pita okle si def ne kazes da si srbin.

Link to comment

Izgleda da je intervju Olivera Stonea bio prilika Putinu da otvori dusu, a takvi likovi kad otvore dusu onda se obicno i nalupetaju:

 

I am not a woman, so I don’t have bad days,” he told Stone, as the two make small talk in the opulence of the Moscow Kremlin’s throne room. “I am not trying to insult anyone. That’s just the nature of things. There are certain natural cycles.”

 

What of his personal attitudes then? Oliver Stone asked Putin, a former security service agent and director, what his response would be if a gay man were showering next to him in a submarine.
 
“Well, I prefer not to go to the shower with him,” Putin answered candidly, laughing. “Why provoke him? But you know, I’m a judo master.

 

 

 

 

 

 

636090592826037168337493876_wenn5366126.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Eraserhead
Link to comment

Jes' vala, lupetanje je, sto jes' jes', tu zbora nema: samo malo manje kvalitetno nego kada te slobodoljubivi i pravima manjina posveceni Amerikanac pita sta bi radio da se tusiras pored pedera u podmornici :isuse: kad svi znaju da je tusiranje pored pedera u podmornici opasnijetm nego u kasarni, zatvoru i ostalim mestima na kojima se Rusi tusiraju sa svojim pederima, za razliku od civilizovanog sveta koji to radi u teretanama, fitnes centrima... :fantom:

Link to comment
  • Krošek pinned this topic
  • Krošek unpinned this topic
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...