Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne zna se sta im je gore do sada. Rotacija im stuca, no to je jos i najmanji problem. Puno gresaka u fazi odbrane. Nisu znali da udaraju ni ranijih sezona, a ove su jos gori. 

Ne moze svako otici do samog kraja, a da ima smesan napad, kao San Francisco. Tu picing i odbrana moraju biti savrseni(bar u playoff delu), a kod Nationalsa to za sada nije slucaj.

Link to comment

Nationalsi pokusavaju da me demantuju, bar veceras. Prisli su na 10-11. Treba im pobeda u nekom mecu, poput ovog danas, kako bi okrenuli momentum i napravili seriju pobeda.

 

:D

Edited by Miljenko
Link to comment

Koliko su Nationalsi jadni, ubedljivo najodvratnija ekipa

to samo ako nisi gledao Cardinalse.... ne postoje veca govna od njih. Red Cocks i Yankees zajedno nisu odvratni kao Cardsi.

New England Patriots=St Louis Cardinals=LA Lakers=Real Madrid, cetiri jahaca apokalipse. da se sutra probudim i kazu mi da neko ukida ova cetiri tima, verujem da bi svet postao lepse mesto za zivot

Link to comment

to samo ako nisi gledao Cardinalse.... ne postoje veca govna od njih. Red Cocks i Yankees zajedno nisu odvratni kao Cardsi.

New England Patriots=St Louis Cardinals=LA Lakers=Real Madrid, cetiri jahaca apokalipse. da se sutra probudim i kazu mi da neko ukida ova cetiri tima, verujem da bi svet postao lepse mesto za zivot

 

Kardsi imaju dugu istoriju hejtovanja od strane svih a Vašington mi je odvratan u prethodnih nekoliko sezona u smislu da se pravi neki hajp oko njih a na kraju završe u kanalu

 

A samo ja mogu ovakav jinx da uradim, Vašington gubio 11:2, dobio 13:12

Edited by theanswer
Link to comment

Koliko su Nationalsi jadni, ubedljivo najodvratnija ekipa

 

Nema bezmudije ni bezlicnije ekipe u citavoj ligi.Toliko me zivciraju da je, valjda, upravo to i toliko zivciranje razlog sto njih bodrim.

Link to comment

Ma dobro, popravljate se. Sta ja da kazem za Pittsburgh. Ne mozemo da dobijemo Cardinalse, 1-1 trenutno, bottom 10. ininga, u hitovima 11-3 za nas. Jos jedan walk-off u najavi.

Link to comment

Kada pada,onda pljusti.Uvodna trecina meca, a Harper je na solo homeru i, potom, 2R HR.Nakon startnih 0-2, sada vec moze da se i uziva u mecu. :happy:

Link to comment

Ma dobro, popravljate se. Sta ja da kazem za Pittsburgh. Ne mozemo da dobijemo Cardinalse, 1-1 trenutno, bottom 10. ininga, u hitovima 11-3 za nas. Jos jedan walk-off u najavi.

 

E, i ti si nasao, cuj " ne mozemo tuci Kardse ".Kardsi su nepobedivi! Evo, pitaj @freakns-a. :P

Link to comment

Jebo Cardse, najsrecniji tim ikada. Tri vezane walk-off pobede protiv nas. Ma koliko moji ne znaju da udaraju, trebas imati srece i odbraniti onoliko ljudi na bazama. :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...