Jump to content
IGNORED

NHL 2014/15.


Miljenko

Recommended Posts

Ducks bili bolji prvih 5 utakmica, ali zadnje dvije ni na priblizno istom nivou. Hawksi utegli power play, Crawford vise nego solidan i to je to. Nisam mislio da ce proci, ali drago mi je da jesu.

 

U finalu Hawks in 6.

Dokaz da i corava kokos pogodi zrno ponekad.

 

Bogami, bilo je guravo nakon 5. utakmice protiv ANA, do tog momenta je ANA bio dominantniji i nisam mislo da ce Hawksi da prevazidju. Sve prije i poslije je bio cruising. 

 

Hawks imaju dubinu na svim pozicijama, cak je i Darling pokazao kvalitet protiv Nashvilla. Nadam se da ce ovi momci stvarno da p(o)stanu dinastija.

Link to comment
  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    67

  • malkin

    50

  • Peter Fan

    28

  • stoutspectacledbold-head

    20

Stamkos zabija, Tampa dobija.

 

Komentatorska kletva  :D

 

Da je realizovao bar jednu od sansi, verovatno bi i konacan ishod bio drugaciji, ali tako je to. Ti ne iskoristis, protivnik te kazni. 

 

Ovo je prvi put da je Tampa pretrpela 3 poraza zaredom cele sezone. Bili su dostojan rival Chicagu, koji ima vecu dubinu i iskustvo kako se dobijaju ovakve utakmice. Crawford odlican kad je bilo najvaznije,  :Hail: za Keitha.

 

I naravno, cestitke Peter Fanu!

Link to comment

 

 

Ovo je prvi put da je Tampa pretrpela 3 poraza zaredom cele sezone.

Da, veoma dobar tim, iako sam ja u finalu konferencije navijao da NYR prodju.

 

Ne znam kako im Triplets stoje sa ugovorima, ali to bi moglo da im napravi probleme. Tipa da imaju para da plate samo dvojicu, a onda treceg moraju trejdovati da im ne ode kao FA.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Da, veoma dobar tim, iako sam ja u finalu konferencije navijao da NYR prodju.

 

Ne znam kako im Triplets stoje sa ugovorima, ali to bi moglo da im napravi probleme. Tipa da imaju para da plate samo dvojicu, a onda treceg moraju trejdovati da im ne ode kao FA.

Ja (kao) brinem za Tampu, a ovamo sinoc Hawksi poslase Saada u Columbus.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Trouble in paradise:

 

Patrick Kane, one of the NHL's biggest stars and a three-time Stanley Cup champion, is the subject of a rape investigation in Hamburg, N.Y., according to the Buffalo News.

When contacted by Sporting News, the Hamburg Police Department would neither confirm nor deny an ongoing investigation and said any charge would be announced on their Facebook page.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...