Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

posle ovi vasih gej bendova :rolleyes: najbolji srpski hip hop Dom Kultureobavezno odslusati stvar Windoys Special Edition, cucete vrlo poznate zvukove u njojnjih ima trojica a meni je ubedljivo najbolji Svetlan Velickovic Cec OWERVISE MAN, to je onaj sa najrazumljivijm vokalom
Ja imam problem sa konceptom hip-hopa, posto mi je to ubitacno monotona muzika nadobudnih tekstova, ali ovo mozda i nije tako lose. Naravno, ni najmanje spektakularno, ali podnosljivo, nasmejo sam se dvaput.
Link to comment

nisam ni ja neki ljubitelj hip hopa, pogotovu ne onih zatvorsko-gangsterskih varijanti pa jos u izvodjenju srba belaca (osim dr.igija -on je car), ali ovaj zajebantski hip jop mi je bas zabavan

Link to comment

a niko da pomene neznog dalibora? tz tz tznezni dalibor je bend iz vranja, u pitanju su (naravno) njanjave dzemperlije :Dprobacu da nadjem linak, pa cu postovati. u svakom slucaju - preporucujem.repetitorci su odlicni, nekako bas... prashe ;) a bubnjarka je sjajna.neki tvrde da su i popecitelji dobri, ali oni definitivno nisu my cup of tea. naprotiv.

Link to comment

meni je jedino autopark simpatican. i sa one kompilacije(jutrocepromenitisve) mi je ika super. mada to nije bend. i mada je ime turbofolkersko. ostale ne uspjevam da razlikujem jedne od drugih...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...