Jump to content
IGNORED

pokrivala za glavu


Pikoleta

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pikoleta

    8

  • Hippie

    7

  • msmodesty

    6

  • le petit nicolas

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo mi bre aljina (dvodelna). A nisam znala da ima topik za donji vesh.Nego sad bash uslikavam jedan sesir za tebe., Obavezno da ga pazaris kadidesh opet u Ameriku. Taj bi bio pravi za tvoju glavu. Ovaj ti je mnogo mali..

Link to comment

Ja te Fidelinske nosio pre 5 godina (bokte, postadoh trendsetterom iz nehata)... izvaljeno i isfurano do maksimuma, u milion i jednoj varijanti, odavno...

Link to comment
  • 1 month later...

Stalno se nakanjujem da kolegu Arundeepa zamolim da mi pozajmi turban za slikanje, samo ne znam da li mu vera to dozvoljava (nikad ga nisam video bez).... A i izgledao bih glupo bez brade, moram da prestanem da se brijem neko vreme.turbans-banner2.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

posto onaj marvin ne ume da mi kaze kako se kaze rajf na engleskom nisam mogla da izguglam sliku pa sam se pokrivila ovu kompjutersku kameru.rajfovi su pod moranje u francuskoj, ali ja ih nesto i ne volim. osim ovog sa velikom crnom masnom koji volim najvise na svetu. skidam ga samo kad idem na spavanje.post-906-1254218484.jpgto je pokrivalo za glavu, da se razumemo.

Link to comment

Nosim često kačket ili šešir.Kačket, sada onaj simple Converse crni.Šešir, model kao ovaj sa slike dole, ali dezen skroz drugačiji - sivi sa šavom na riblju kost, kupljen ovde u Zari... Otišao po pantalone, došao gajbi sa šeširom i košuljom, najveći shopping fail ikad. Na Exitu sam mogao da ga prodam, nudio mi neki Aussie-Brit-whatever "20 quid for the hat, k mate?" (pomislih prvo, ah, super, evo i ovaj će da traži gudru), ali sam junački prelomio "the hat is not for sale".2nt5k.jpg

Link to comment
posto onaj marvin ne ume da mi kaze kako se kaze rajf na engleskom nisam mogla da izguglam sliku pa sam se pokrivila ovu kompjutersku kameru.to je pokrivalo za glavu, da se razumemo.
Headband su trake za kosu, mislim da tu spadaju i rajfovi. Ja sam se letos navukla najstrasnije i sebi sam napravila desetak razlicitih traka. Mrzim leto, ali mi je zbog njih zao sto ne traje duze. Dobro, neke ce moci i zimus da se nose.A meni su dobri i oni sa velikim cvetom sa strane.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...