Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

e, devojke, jel ima kodnas sephora samo u ushcu ili josh negde?

 

u zagrebu zatvorili, panika se shiri k beogradu, moram da idem u nabavku za bracke narode, zato pitam :lolol:

dakle, spremte se spremte na zalihe, shta se kodnjih zatvori i kod nas ce kolko za pola godine!

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

trazim ysl touche eclat iluminator. u sefori je skuplji nego na internetu. u kojoj bih jos bgd parfimeriji mogla da ga nadjem (u jasminu ga nema) prije no sto se odlucim za onlajn kupovinu?

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

obzirom da su me ljudi kritikovali da moram da se mazem kremama (koje ne podnosim ceo zivot) i da sam se naborala u licu, a pogotovu sto sam izlozena suncu veci deo godine i ne mazem se ni sa zastitnim kremama....koga drugog nego drugarice skydiver-a/surferke...koja je inace neuroscientist i njoj je ruskinja doktorka preporucila organsko ulje od avokada za kuvanje 

 

znaci.... haos sta mi je uradilo sa kozom...preporodilo do te mere da lice prsti od zdravog sjaja ! znaci se vide vec posle par dana..jebote kada muz na suvo i posle ihaj godina braka kaze 'zeno sto si mi lepa nesto' onda znajte da radi posao 

 

 

ovaj bas koristim k2-_dd9ac1ee-b563-4d7e-b366-07ffb62e64c6

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...

u potrazi sam za narandzastocrvenim ruzem, pa, da mi se ne bi desilo da puknem pare a ne stoji mi boja, uzmem golden rose da probam i  da onda trazim kvalitetniji ako se ispostavi da mi odgovara

i ne stoji mi, ima roze primjesu, ali veoma dobro pokriva, boja je zasicena, pa eto, za zene kojima njihova paleta boja odgovara, izgleda da vrijedi probati - kostaju svega 250-300 dinara

vidim i da su dosta hvaljeni po regionalnim forumima

Edited by morgana
Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

ja bas nesto pospremala stan, stigla i do ormarica sa kozmetikom, izbacila nepotrebno i one proizvode kojima je istekao rok, pa naisla da moju omiljenu, pomalo beskorisnu ali divotnu kanebo vodicu za relaksaciju :-) kupila sam je na buvljaku - ponekad ovi moji drugari donesu i kozmetiku iz bec i nemacke, danske, svedske /to su teritorije odakle sve donose ovi nasi banatski gastosi/, pa pazarim kod njih testere kremica i parfema, za dvesta dindzi donesem kozmetike za tri meseca u tim tester varijantama, ali ponekad naletim i na nesto korisceno, pa kad dobro proverim jel miris ok, sa malom nelagodom ipak kupim ono sto mi se ucini da je ispravno...uglavnom su to specije za kosu, ulja, samponi, pakovanja za kosu, pene, gelovi...svi brendirani i bas mnogo kvalitetni. ove godine sam pazarila i diorovu hidratantnu voodicu/sprej za lice i bas me je citavog leta dobro hidrirala i cinila kozu mekom i socnom /koliko to moze u mojim godinama, jel' ;-) / ali pre tri godine pazarila sam taj kanebo sprej koji je bio moj miljenik i nesto najprijatnije sto sam koristila u zivotu...pise da ima miris bambusa, nemam pojma, nisam nigde drugde osetila njegov miris da bih mogla da potvrdim, ali je nezan i veoma dugotrajan za te vodice i sprejeve i divotan skroz....ostala je jos koja kap, mozda cu i za sutra imati, bice toplo pa ce prijati da ga malo sprickam vratu i podlakticama. i sad pogledala po netu, vidim da se vise ne proizvodi. mada, svakako bih sebi tesko priustila nesto tako nepotrebno, a poprilicno skupo. a i nisam ispratila sta se desilo sa kanebo/sensai firmom, vidim da sada ima vrlo malo kanebo proizvoda, uglavnom sensai... :-)

Link to comment

estee lauder advanced night repair serum vrijedi svake pare, nije cudo sto je onoliko omiljen po internetima.

izgledam sigurno kao da mi je okruglo 39, a ne 39 i mjesec dana.

(ali zbilja, odlican je)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...