Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

hvala halovin, potrazicu bas tu radnju u sarajevskoj, mozda nesto i nadjem :-) /a probacu da nadjem i steline u adidasu, moram bar da probam i vidim da li uopste mogu da nosim njene kupace, da se dzabe ne palim i patim sto kostaju bogaoca/

 

a tajna ariljskog vesa je, kao sto kaze djeneralce u cinjenici da su imali dobru fabriku tog tipa do sredine devedestih, preduzetne bivse radnike koji su znali bar nesto u vezi proizvodnje i naravno maline /posto su masine placali od zarada na malinama/. i onda se to usavrsavalo, pa kao u svakom zanatu, bolje je kad imas konkurenciju; em te podstice, em su ipak mnoge cake i kanale nabavki razmenjivali medjusobno...pokojni otac mojih drugarica iz arilja je bio jedan od direktora tamo, pa sam nesto slucajno ufatila u vezi te price, nije da sam neki jako pouzdan izvor informacija u vezi sa svim tim :-)

Edited by nezvanova
Link to comment
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Da li je neko skoro svraćao u Bugati/Bonati? Imaju li kupaće kostime od prošlih sezona na sniženju kao i pre?

Link to comment
  • 1 year later...
  • 5 years later...
4 minutes ago, zorglub said:

Skoro 6 godina kasnije, gde kupujete ćega i čarape, muške? Naravno traži se odnos cene i kvaliteta.

Ja kupujem carape u HM-u. Ona pakovanja sa puno carapa, uzmem u istoj boji pa kad se peru ne moram da uparujem :).

Cega, ako nosis zenske podelicu i to 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, zorglub said:

@bagsČoveče ove cene nema ni kod nas na pijaci.

 

Ja sam bio skeptican i smoren posle kupovine nekih skupih bokserica koje su se vrlo brzo raspadale i odlucio da probam nesto novo.

Ove sto sam uzeo pre 2 godine kao nove.

 

Spoiler

Sad cu probati i ove druge konacno iz iste kese. :laugh:

 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...