Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2015


Ros

Recommended Posts

Ali je Rodžer dobijao i dobijao obaj turnir, pa ovakav tekst nije napisan, kapiraš?

 

The dancing had been a tradition at Wimbledon, but when the ceremony moved to a different date and smaller space in 1977, the practice was scuttled due to a lack of space and never officially brought back.

 

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    220

  • Timmy

    178

  • Max Morlock

    135

  • Musky

    99

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je ta zabava glupa. Terati sampione da tu kao plesu, glume klovnove, sta li... Gledajuci deo snimka doziveo sam mali transfer blama. Ne znam kako time preozbiljno shvatam tu njihovu zabavu.  

A i bespotrebna nam je ova rasprava. Jebo taj clanak i one koji ga objavljuju,

 

Ma, niko ih nije terao, odustalo se odavno od tog plesa. Novak iz zezanja predlozio, Serena pristala ali trazila nesto modernije od muzike i voila, dobili smo Saturday Night Fever. Meni je bilo skroz simpaticno ovo sto sam video na sajtu Vimbldona, potpuno mi je glupavo da neko od toga napravi tekst sa negativnom konotacijom. No, kakvi su mediji i novinari danas ne iznenadjuje me, sve go majmun.

Link to comment

A i ruke valjda "ne mrda'u" - ono kao - "vid' mene - bez ruku"... 

 

Nego, sledeci put da im traze da sloze Rubikovu kocku - pa onda - ko hoce da pise clanak o tome - da mora prvo sam da je slozi - nezavisno od toga kako su i dali su i oni (Novak i koja vec gospo'ica bude sledece godine) slozili, ne? 

Link to comment

 

 

In 2008, Seles competed on ABC's hit dance-competition show, Dancing with the Stars, but was eliminated in the first round. She had never danced before beginning rehearsals for the show.

mukica™ sto bi rekli dripci...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...