Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

coffee factory?ako je ona, zaista melju opasnu tursku kafu.
još jedan plus za CF.Mnogo su bolji i za pijenje kod njih nego oni miškovićevih prevaranata!Kad god sam u bloku ja svratim.Jedino kad navale mušterije na mlin malo galama...Послато са U8815 користећи Тапаток 2 Edited by Frank Pembleton
Link to comment
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
kupila sam produzeni espreso za poneti u kosta kofiju. nategla gutljaj i ispljunula. to je kombinacija govno/blato odlezalo u kiselini. odvratno. apsolutno nepijljivo.
U CC je sve splacina...
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

isprobao sam koffein (ugao dušanove i fracuske) i navukao se posle prvog gutljaja. 

 

imaju sve preporuke. vidim da se mogu i pazariti kafe koju imaju u ponudi.

 

probao sam kostaričansku, elsalvadorsku i etiopsku kafu. etiopska je najbolja. obično tražim repete.   :piggy:

Link to comment

isprobao sam koffein (ugao dušanove i fracuske) i navukao se posle prvog gutljaja. 

 

imaju sve preporuke. vidim da se mogu i pazariti kafe koju imaju u ponudi.

 

probao sam kostaričansku, elsalvadorsku i etiopsku kafu. etiopska je najbolja. obično tražim repete.   :piggy:

 

to su kafe za tursku kafu ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

to su kafe za tursku kafu ?

 Jašta, etiopska je prava arabika, osetno ukusnija od mešavina sa pretežnim delom jeftinije i gorče robuste na koje su nas decenijama navikavali ovdašnji trgovci. 

Edited by ajgor
Link to comment

Juče sam pazario neku brazilsku za džezvu. Imaju samo tu u ponudi ali u tri varijante u zavisnosti od stepena prženja. 

 

Upravo degustiram medium roasted. Osetno bolja od Granda ali sam očekivao još veći svemir. Moraću da probam sa jačom. 

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...