Jump to content
IGNORED

Malta


jms_uk

Recommended Posts

e a ti daj neki putopis ovo,ono
paaaaaa hotel je leeeeeeeeeeep, bas onooooooo, bazen, švecki stooooooo, sauna, teretana, baš sam se lepo proveaaalabih, majkemi, nego imam subjektivan osecaj da mi umesto mozga kupus, pa razlistan, normalnu rečenicu ne mogu sastavitifotke su na externom hardu, na gomili,sirovenapisaću jednoom ukratko :)e da - rođak je u ogromnom stanu kojeg namerava da stavi na airbnb, i stan je de fakto 'must see' malte, najveće skladište indie postera, filmova,mjuzik dvds, što mtb što biciklova s banana sicom, zlatnih kopački, itd na maltici, pa ako neko ima želju eto preporukaevo iskopah s mobilnog linkove za neke VINEsparlament, nezavisnost 1964https://vine.co/v/hX9PhQuZZE5ovo sam pominjala, sz ostrva, gnejna bay, delić, dan kada duva vetar s juga ide se na zaliv oktenut k severu(ono iza ,što liči na neke trake audio kaseta, su suve alge)https://vine.co/v/hH2WvFBZ1Ojmore sa mola u gradu, ribice:https://vine.co/v/hwzXQv5pv35vožnja, krš putevi, uz ivu robićahttp://instagram.com/p/faUnSYoVs1/
Link to comment
  • 4 months later...
  • 4 months later...

Neki kontakt ili predlog za smestaj na Malti...?

Uzeh avio karte no redom mi za svaki apartman za koji sam slala upit - odbise, nemaju mesta za moje dve nedelje u septembru. Najvise me interesuje onaj cosak Bugibba-Qawra-St Paul`s jer je ~najblizi plazama mada moze i sta god, sem Valete.

Link to comment

Neki kontakt ili predlog za smestaj na Malti...?

Uzeh avio karte no redom mi za svaki apartman za koji sam slala upit - odbise, nemaju mesta za moje dve nedelje u septembru. Najvise me interesuje onaj cosak Bugibba-Qawra-St Paul`s jer je ~najblizi plazama mada moze i sta god, sem Valete.

bile drugarica i ja u septembru pre dve godine u st.julian's-u, ali u hotelu sa tri zvezdice, nama bilo ok. od svakog dorucka smo "krale" za sendvice koje smo iznosile iz hotela. hotel je alexandra, blizu plaze koja bas i nije neka, mada su plaze na malti generalno meni prilicno bezveze. svakako veoma interesantna destinacija za posetiti. ne znam nista za apartmane.:(

Link to comment

Iscitah tonu komentara za te ** - *** hotele na Malti na TripAdvisoru i ne pozelis da ides ni u jedan :lol::ph34r: te sam se zbog toga okrenula ka apartmanima. Cudno je npr sto u Bugibbi ima jeftinijih hotela sa sve doruckom nego apartmana (mada i ponuda je losa, nasla sam tri sajta koji direktno izdaju apartmane a sve ostalo je preko AirBnBa, FeWo i slicnih i vise isplati za 3+ osobe).

St.Julian's nisam gledala posebno jer razumeh da je plaza u Bugibbi ipak okej a i blize je za sve lepe plaze, do trajetka za Gozo itd. No pogledacu taj hotel.

Super je sto je autobuski saobracaj dobro razvijen te kupovina nedeljne karte obezbedjuje sve :)

Link to comment

Da, mozes da se vozis koliko hoces na Malti do 23h, za posle ti treba nocna. Ista takva se moze uzeti i za Gozo. :)

Nedeljna je 6.50 evra a dnevna 1.50. Prvo nisam mogla da verujem ali na vise stranica stoje isti podaci.

 

TripAdvisor:

 

The prices of bus fares for tourists has recently been reduced and so the best tickets to buy are currently the  €1.50 day ticket or the  €6.50 seven day ticket, both of which allow unlimited travel on the daytime buses.  These tickets can be purchased on the bus and also from machines at major bus stops (If you can buy your ticket from the machine then do so, as it is printed on card so does not fade as quickly).  However, please be aware of the following before buying one of these tickets:

  • These tickets last for one or 7 calendar days, NOT 24 / 168 hours from first use.
  • They cannot be used to travel on night buses (after 11pm).
  • Tickets purchased on buses in Malta cannot be used to travel on buses on Gozo (and vice versa).
  • The ticket prices were reduced in January 2014 to match those previously charged to Malta residents, but the higher price may appear on some publicity and websites.

 

Na linku stoje brojevi autobusa za odredjena mesta, sasvim zgodno

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

ništa ne fali kamenim plažama. kamene ploče od peščara su glatke, sa zaobljenim ivicama. more i vetar su ih lepo izvajali. voda je čista i topla. treba da ostaneš satima u njoj da bi se čestito rashladio od vrućine. ima i šljunkovitih plaža, ali i puno kupača i sitne dece, naročito vikendom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...