Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

7 - 10 evra, sa taksistima ostro, mada ih vecina ima na autu ispisane cene za do glavnijih mesta pa i do Budve.

Ako si mlad u srcu, palac ili zamolba nekog da te poveze radi posao, ljudi zacudo izlaze u susret vise nego sto bi se ocekivalo u i oko metropola cgturizma.

Konacno, na samom ukljucenju na magistralu imas autobusko stajaliste, relativno ceste i pristojne autobuse, cijena do 2 evra.

Ma da sam ja , lako bi no zena ide na "izvidjanje terena" , mislim pokrice firma no ne moraju da je sure bas...

Link to comment

Aaaaa :)

Onda kao sto rekoh, sa taksistickom bandom samo ostro i korektno, vazno je da vide da musterija zna stanje stvari, da nije bas pala s neba i ako je aerodrom u pitanju...

Link to comment

mini bus je mila majka. uma ih na tivtu i posle montenegra j posle air srbije. nek im zatraži vizit kartu, pa dan pred odlazak samo rezerviše vožnju

Link to comment

mini bus je mila majka. uma ih na tivtu i posle montenegra j posle air srbije. nek im zatraži vizit kartu, pa dan pred odlazak samo rezerviše vožnju

+1

Zaboravio.

Jedino nisam siguran rade li i van sezone, ne secam se da sam ih vidjao zimus.

Link to comment

mini bus je mila majka. uma ih na tivtu i posle montenegra j posle air srbije. nek im zatraži vizit kartu, pa dan pred odlazak samo rezerviše vožnju

Vidis zanimljivo, posto je jaca "delegacija" tehnika , scenci, ovo ono...

Link to comment

+1

Zaboravio.

Jedino nisam siguran rade li i van sezone, ne secam se da sam ih vidjao zimus.

ja sam se x puta vozio njima zimi(jan, feb, mar)

ako se ne varam bilo je 7-8€ van sezone, u sezoni 10

 

boka sun se zove preduzeće, ima ih na googlu

 

e

da gđa ne gugla

2u5ba7o.jpg

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pozvao par agencija, malopre, kunu se da je samo u sezoni, na aerodromu ne znaju, cak ni privatno, mada samo tehnicki zaposlenici, a oni bas i nisu neki izvor, doduse ovo je CG, pa sve treba uzeti po sistemu nista ne moze i sve moze...  :D

Link to comment

ja sam se x puta vozio njima zimi(jan, feb, mar)

ako se ne varam bilo je 7-8€ van sezone, u sezoni 10

 

boka sun se zove preduzeće, ima ih na googlu

 

e

da gđa ne gugla

2u5ba7o.jpg

Pricao i sa ovim likom, oni voze samo ka HNovom, nista Budva.

Link to comment

jebiga

:(

 

 

a skoro da sam ubeđen da imaju i transfer dobudve

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • 1 month later...

dolaze mi amerikancici u julu u hn. sta ima od atrakcija sto bi bilo dobro da prozive? na primer pao mi je na pamet pajo brod to kotora, ronjenje na zanjicama i plava spilja, ima li rafting negde i jel to okej za klince? rekla bih da imaju 10-11 i 6-8 godina. znam, jaca tetka sam kad im ne znam godine, ali i za sebe treba da

razmislim....klinci su skroz sportski tipovi, skijaju i igraju americki futbal

Edited by mustang
Link to comment

Najbliži rafting je na Tari. Jedno tri i po do četiri sata od HN. U julu bi trebalo da bude dosta bezbedniji nego što je to sada.

Treba da odu do plave špilje i tamo je super za ronjenje. Obilazak Mamule.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

rafting zeznut?

volela bih na zabljak da ih odvedem ali me keva vec izminirala vec. a meni prelepa priroda.

nervni slom cu da dobijem ako treba da ih vozam do porto mn, budve i svetog stefana. pa da su izgradili ne znam sta, ne mogu biti odusevljena. igalo mi sudjeno pa je nekako moje makar bilo najgore. al ceo zivot tu...pa jedes svoja govna. uz nestasicu vode i struje ofcourse i obaveznog trovanja. priceless. dobro se setih da im kazem da ponesu peptobismol!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...