Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

hmmm, ne znam šta da mislim o kataru.

do sada nisam sa njima letela ali ću brzo da proverim jer mi predstoje dva leta sa njima.

kad sam kupovala kartu mogla sam da biram mesto i obrok do dohe.

za dalje jok.

biće izuzetno zabavno na aerodromu jer je stopover 1.5h.

moraću da trčim do terminala.

što se tiče neorganizovanosti aerodromskog osoblja to važi i za dubai ( a i za ostale arapske aerodrome).

ja se tamo uvek sludim.

toliko para skrckaju u te aerodrome u nigde da postave jasne oznake gde je šta i kako da stigneš sa jednog do drugog terminala. :wacko:

da ne pričam o aerodromskom osoblju koje kao da je palo s kruške. :mellow:

Link to comment

Važno je da piše please remain seated while praying on board...

 

Trebalo je da letim Etihadom, karta je bila 50€ skuplja i bar bi nakrckao dosta milja na Etihad Guest...

Edited by hazard
Link to comment

Važno je da piše please remain seated while praying on board...

 

Trebalo je da letim Etihadom, karta je bila 50€ skuplja i bar bi nakrckao dosta milja na Etihad Guest...

 

do pre nekoliko godina je na dxb, na terminalu gde sam čekala let za beograd a gde su čekali i oni za meku i ostale bestragije, bilo normalno da arapski putnici leže po podu i spavaju poređeni ko sardine :isuse:

posle su to zabranili.

 

pisaću svoja iskustva

Link to comment

:o

 

Izgubio si neku opkladu pa si morao?

Ne zezaj, to sto mi se posrecilo malo/povremeno u poslednje 2-3 godine, ne znaci da ne letim u ekonomskoj klasi.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Airline Excellence Awards:

 

1. Air New Zealand 2. Qantas Airways 3. Singapore Airlines 4. Virgin Australia. 5. Virgin Atlantic. 6. Etihad Airways. 7. All Nippon Airways. 8. Korean Air. 9. Cathay Pacific Airways. 10. Japan Airlines.

Link to comment

Airline Excellence Awards:

 

1. Air New Zealand 2. Qantas Airways 3. Singapore Airlines 4. Virgin Australia. 5. Virgin Atlantic. 6. Etihad Airways. 7. All Nippon Airways. 8. Korean Air. 9. Cathay Pacific Airways. 10. Japan Airlines.

Ima li neki link na osnovu cega je ovaj rejting?

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Nisam (j) :)

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

:D

 

Ispravićeš ti to uskoro u sledećih godinu dana, dve, siguran sam...do tada mogu da se dičim da sam ja leteo negde gde jms_uk nije :lol:

 

Inače, vredi samo zbog načina na koji te pozdravljaju kad izlaziš iz aviona...:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...