Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

prvo sam mislio da sam jedini debil koji gledam ovo, sad videh da ima jos fanatika

daj bobe da pola kosarkasa dobrog ispadne od ovih nasih, svi u stavu boli nas kurac

Link to comment

jeste ih dosta poteralo, ali i bez toga je bolno koliko je ova nasa ekipa limitirana. vanja je danas prvi put sreo malo ozbiljniju odbranu, i sveo se na to da baca nemoguce suteve u padu ceo mec. borisa ispod svakog kriterijuma, nema leba da ce on ikad biti makar poluozbiljan kosarkas. peno se trudio, ali to izgleda ko porodjajne muke kod njega. jedini koji deluje da ima fiziku za ozbiljnu kosarku je tanaskovic, ali nije narocito talentovan. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Bio u sali. :rumeni: Hiljadu stepeni. Campara bas fino deluje, dobro vidi teren, a Sikiris je katastrofa, uzasno je odigrao. Nasi profi izvrsili sto im je palo u zadatak. Gledao ih protivu Njemaca u Piestany(ma), Svabe isto skroz mrsavo, minus plej Matisek. Valjda ce sutra biti manje nezanimljivo protivu Litve. Aleksu covek ne moze da ne voli koliko je blesav. :D

Link to comment

Vulikic, Petrovic, Petrusev. Pogotovo Petrovic. Velickovic fazon. To je ono sto bih ja pazario. Ostali su, manje-vise, vec sada " sto u izlogu, to u radnji ". Litvanci profi skroz. Samo ih zgotivio jos i vise. Gledao i prvo 1/2. Turci bolji za 15 razlike. Ali, damara bez. Spanci krajnje bezlicni.

Link to comment

Miskovic se, po okoncanju meca, seljacio sa litvanskom publikom. Ima on tu njusku da bi posten i radan covek drage volje mogao batinati noc dan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...