Jump to content
IGNORED

KLS


theanswer

Recommended Posts

ilija djokovic, '96, 188, levoruk, brz i startan, vrlo stabilna prangija, solidan dribling, odlican decision making, osrednja kreativnost, zbog visine i konstitucije limitiran upside.

Link to comment

Kruna evroligaške sezone na jednom TV programu, a prvi od dva superligaška derbija do plej-ofa na drugom. U isto vreme.

Košarkaškoj publici u nedelju uveče biće uskraćena šansa da uživo, od početka do kraja, isprati i utakmicu Crvena zvezda Telekom - Partizan i finale Evrolige. 

Termin meča za titulu prvaka Evrope: nedelja, 17. maj, 20.00 časova.

Termin prvog superligaškog derbija: nedelja, 17. maj, 21.00 čas.

Direktor košarkaške Superlige Leon Deleon objasnio je zašto je meč "večitih rivala", prvobitno zakazan za subotu uveče, pomeren za dan kasnije.

"Pravo biranja vremenskog intervala pripada domaćinu, ali u ovom slučaju Crvena zvezda Telekom je morala da se rukovodi terminom koji je ponudio Javni servis Srbije za televizijski prenos, koji će preuzimati kanal Arena sport. Drugim rečima, crveno-beli nisu imali izbora. Da nisu prihvatili, imao bih diskreciono pravo da im naredim, Ali i meni su bile vezane ruke, jer je RTS ponudio samo pomenuti termin", rekao je prvi čovek lige za dnevni list "Sport".

 

:isuse: 

Link to comment

ja odgledao poslednjih par minuta. jokic nije mogao da isprati micovics nakon pick n popa, pa je vecinu poena dao na taj nacin.

 

ostali neupecatljivi za ovih par minuta.

Link to comment

Neverovatno kakva govna, odigrao sam uzivo na Megu po kvoti 1.6. Olosi prave faul na 5 sekundi do kraja kad su imali +2. Naravno, sad rutinski dobijaju produzetak.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • teacher changed the title to KLS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...