Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na kraju ne odigrah tenis, imam sredstva samo u Mozzartu trenutno, a kod njih je ocajna ponuda igara za tenis.

Za fudbal cu pogledati kasnije, zapalo mi za oko da su generalno dobre kvote na gg u kvalifikacijama, treba videti gde moze da uleti (verovali ili ne, prvo mi Gibraltar zapao za oko).

Link to comment

Pa Endi po 3.4.. Pa svakako plus, al dosta veci na Vavrinku... A 5 setova vec uslo. Hvala malistev :) edit. pa jos malo na Endija po 4.32 pa mi skoro svejedno, uz ipak nesto malo veci dobitak na vavrinku. A planetwinm mi vec obracunao tiket 5 setova. Malo mi to cudno, sta ako se ne zavcrsi mec. Hvala im svakako :)

Edited by Timmy
Link to comment

Ne svidjaju mi se nesto preterano parovi, generalno lose kvote na ocigledne stvari, pa sam nabacao na brzinu nesto cisto da imam sta da pratim: Belorusija 1, Svedska X, Kipar 2&GG, Klivlend 1 i Norveska X (ovo poslednje je od subote).

Link to comment

live Estonija Belgija, HT 1+ po 2,12 i HT2+ po 5.8. edit. dadose ga Belgijanci odmah. Ima vremena i za drugi :)

Edited by Timmy
Link to comment

Nacional Sportivo live u 80.min 1+ @2.55 i 2+ @8. Pa cu jos malo kad poraste kvota. Ne ide da se u Paragvaju igra mec bez golova :) edit. ipak osta 0:0

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...