Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

taj tvoj najbolji je meni najgorii uopshte ta serija simensa sa onim imbecilnim pishtanjem kad bespomocno crkava baterijama daaj
vidi, ja razumem stvar ukusa i tako to.. ali, taj telefon je kod mene (dosta teski uslovi exploatacije) preziveo 3 godine. bre, otvorio sam gajbu piva njime.
Link to comment
vidi, ja razumem stvar ukusa i tako to.. ali, taj telefon je kod mene (dosta teski uslovi exploatacije) preziveo 3 godine. bre, otvorio sam gajbu piva njime.
Meni se sviđao oblik tog telefona, bio mi je baš zgodan, ali s baterijama sam i ja imao problem, mada mi rekoše da je to do softvera, odnosno zbog njega troši previše struje. U svakom slučaju posle 2 dana je obavezno morao na punjač.
Link to comment
najbolji (šteta što ih više ne prave)sony_z5.jpgSony Z5
imaš punjač za njega, oću da ga revitalizujem al punjač mi je rika a nema nigde da se nađe.inače vaistinu najbolji. ipak je to sony. bez onog erikson -_-
Link to comment
Baš fenserica. Taj mi je bio u užem izboru, ali stvar te debljine bi kod mene izdržala otprilike 2,5 dana u jednom komadu. Lepo izgleda sa tom shine površinom.
Kod ovoh poslednjeg sam se zajebo do koske... :D Upravo me dizajnom i kupio. A onda sam krenuo da otkrivam mane... Da ne grešim dušu, ipak je to dobar telefon, al neki detalji nerviraju opako.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...