Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Dobrica, hoće da nosi ogrlicu.

Mimo se šokira ako bilo šta pokušam da mu okačim, a ako uspem skroz se oneraspoloži, pa više ni ne pokušavam ni u šali.

2a8pzk7.jpg

Edited by halloween
Link to comment

Ovom smo stavili ogrlicu još k'o mačetu, za slučaj da se izgubi (pošto lunja okolo) ima unutra moj mobilni broj. Drugi razlog je ekološke prirode, ima na ogrlici malo zvonce koje upozorava ptice i ostalu živež da je predator na pomolu. (Međutim, znam da mačke uspevaju da love i pored zvonceta...)

Link to comment

Mom Miti je ogrlica vrlo cesto ostajala u akciji pa smo posle cetvrte resili da mu vise ne kupujemo. Nije se inace bunio protiv nje. A mnogo sam volela jednu sa zvoncicem, takodje iz razloga koje Indy spominje a i te muzike koju bi stvarao u stanu :)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Jeste, i meni zvonce najavljuje njegov dolazak (ponekad ga oda kad se sakrije ispod kreveta, obično kad je ljut, haha). Preko eBay-a od Kineza ogrlice sa zvoncetom su 1 dolar, tako da imam u rezervi. Kopča na ogrlici treba da bude onaj "klip" na izvlačenje, to je radi mačije bezbednosti.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sta nesvakidasnje vole vase macke da jedu?

 

Davno sam otkrila da Mita voli sutlijas, moram da se otimam kada je tu dok jedem to, bukvalno ne prestaje da njuska okolo. Bas samo ponekad ga pustim da olize kasiku.

A danas ostavih ciniju nesmotreno na kaucu na par minuta, da bi u povratku zatekla Minnie, sa nimalo znaka krivice na licu, kako zavrsava preostala dva zalogaja kuvanog zita. :ph34r:

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...