Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Hvatao sam mu face pri odazivanju. Na "Moki!", na "ki" ima taj momentalni okret prezabavan za fotkanje kada mu lete usi od cima glavom. : )

 

Priroda je pogled na Taru i deo klisure Drine sa Perucackog jezera. Ova pitoma poslednja je ka Bosni, nemam pojma sta je kod njih preko puta, Tara i Drina pokrali show.

Link to comment

daj nam jos neku, nisi 3 meseca :)

imamo jednog u parku jazavicara ali sav je na note...ko slatka prija sedi gazdi u krilu i snima okolo situacije. imam problem da ga vidim ko psa, deluje ko neko polu-dete sa ponasanjem :D

Link to comment

da li se i vi ovako budite? gde vam spavaju ljubimci?

 

Naravno da se mačaK uvaljuje u krevet da spava. Traži svoj ćošak daleko, u donjem delu kreveta, ne zato što je obziran, nego što gleda kako je njemu udobnije.

 

Danas mi je maserka ispričala kako tu u blizini živi par od 50-ak godina, artističke provenijencije, bez dece. Imaju psa koga tretiraju kao dete. kad ga vode iz šetnje i dođu do ulaznih vrata, dešava se da pas neće da uđe. Stoje ispred i mole ga po 30-45 minuta sve dok se ne umilostivi i sam uđe u zgradu. Naravno, odmah je poentirala sa- što ne usvoje dete?

Edited by halloween
Link to comment

Danas mi je maserka ispričala kako tu u blizini živi par od 50-ak godina, artističke provenijencije, bez dece. Imaju psa koga tretiraju kao dete. kad ga vode iz šetnje i dođu do ulaznih vrata, dešava se da pas neće da uđe. Stoje ispred i mole ga po 30-45 minuta sve dok se ne umilostivi i sam uđe u zgradu. Naravno, odmah je poentirala sa- što ne usvoje dete?

Jadno kuče.

A ni dete ne bi bolje proslo kod takvih genijalaca. :D

Link to comment

ima nas razniih...ne mogu da sudim, bolje da se raspravljaju sa njim 35 minuta nego da ga biju

 

upoznala samjednog advokata, top advokat u svojoj brasni, ima madjarski vizlu...pas odlucuje o svemu i uci sam. vec ga je drmnula struja jednom u kuci jer je kopao po nekim zicama...hranu moze da uzima koliko hoce jer je dostupna (neka kanta puna granula pa se sliva na dole cim pojede) voda mu je na šapa dodir...ne znam sta da kazem..popne se na dve noge i zagrli me i skace kao mentol dok se ne otrgnem da me ostavi na miru. posaljem ga na srpskom u tri lepe (valjda je to univerzalno :lolol:) pa se tek onda smiri....inace ne zna pas srpski cist amerikanac hard core mu ćaća republikanac, genije covek ali totalni ekcentrik

Edited by mustang
Link to comment

juce na plazi ❤️

ulazio je u dubinu sa mnom i par puta su ga talasi poklopili i bacali ga svuda jer je lagan :D ...bio mi je stalno na oku da mu se nesto ne desi, jake su struje juce bile.

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...