Jump to content
IGNORED

Da li biste se ubili i pod kojim uslovima?


Amelija

dakle?  

62 members have voted

  1. 1. da li biste?

    • zašto da ne, već sutra ako treba
      19
    • nikako, nikada
      6
    • samo ako bih bio mlogo bolesan
      16
    • samo ako ne bih imao više novaca
      6
    • samo ako ne bih imao sreće u ljubavi
      4
    • samoubistvo je osnovno ljudsko pravo
      27
  2. 2. koji način preferirate?

    • u svoja 4 zida
      25
    • teatralno ali da ne smetam nikome
      10
    • tearalno ali da još nekog zajebem
      22
    • hladno oružje
      3
    • toplo oružje
      9
    • otrov
      11


Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cmrlj

    8

  • Прслин

    7

  • Indy

    6

  • mire

    6

medjutim, niko ne zna, zapravo, da li bi se ubio ili ne, sve dok ne dodje taj trenutak.
i ja mislimbtw ja lično bih eventualno uzela u razmatranje tu opciju samo u slučaju neke boleštine ili sličnoga da li bih htela i da li bih smela -- ne znamsve ostalo je bzvz (tipa nemam više posao, ajd da se ubijem)
moja eventualna odluka da se ubijem bi se jako loše završila po neke druge ljude...
a i ovo je bitan faktor
Link to comment

ja ću se sigurno ubiti iz nehata. kao na primer, uhvatiću se za struju... ili još bolje gledaću kako na mene naleće kamion ubica, a ja, ovakva kakva jesam, odložiću rešavanje tog problema za kasnije, a kasnije će biti kasno a onda ću na vratima raja svetom petru prepričavati šta se zaista dogodilo i kako je do toga došlo... i tako do kraja večnosti.

Link to comment
Guest Milivoje iz Sugubine

Ja kake sam kurate srece, siguran sam i da skocim u reku da se ubijem ne bih uspeo iz prve nego bih isplivao, al bih od ladne vode fasovao zapaLenje pluca, pa bih nesto kasnije umro u mukama, pistolj bi se zaglavio, a uze bi puklo od tezine pre negoli me udavi, da popijem otrov sigurno bi bio sa isteklim rokom i samo bih dobio tezak proliv. Taj neki kamion pred koji bi izaso ko slepa zivana, sigurno bi skrenuo da me izbegne i uleteo na stanicu punu postenog sveta i djaka. Stoga i ne pokusavam da se ubijem da izbegnem neprijatnosti sebi i drugima.

Link to comment

Samo ako mi država obezbedi civilizovan, brz i bezbolan način.I garanciju.A i smanjila bi se prenaseljenost sveta.Ozbiljno, a ako neko već reši da to učini, jel'da da je bljak da mu to neko onemogući?

Link to comment
dakle?
(a' zasto teras ljude da sebi oduzimaju zivot, kontradiktorno )?kako glasi tvoj epitaf?edit:snasao sam se, hvala bogu. opcija 'Delete My Vote' Edited by burazer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...