Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Zajebavas, zar ne? Jes da su porasli apetiti posle ovog trosenja, ali tesko da je Milan (trenutno!) klub koji moze da priusti i Kalinica i Andrea Silvu kao bekapove. Niti mi je jasno cime biste privukli Aubameyanga, nema CL i daleko je od sigurnog da ce je biti i iduce sezone. Moralo bi da padne masovno preplacivanje, a Iron Bank ceka sa ciglom tu, iza coska.

 

Nije do navijačkog rasta apetita već su ova dvojica (Mirabeli i Fasone) to javno rekli - da se i pored kupovine Kalinića juri još jedno veliko ime u napadu. E sad, ne znam koliko tačno izbora tu ima, Abumejang je i sam tražio da pređe u Milan ali ga Dortmund ne pušta, a on pošteno dete neće da pravi sranja i ne odbija da trenira kao veliki broj Payeta širom Evrope; Beloti je preskup, Kosta izgleda nezainteresovan a i pitanje u kakvom je stanju, tako da ne znam šta će od svega toga biti.

 

Lično ne vidim poentu puštanja Bake na loan i dovođenju Kalinića kao njegove zamene - pukao si 30mil a ne dobijaš neki značajan upgrade. S druge strane, neka od ostalih pojačanja se za sada pokazuju odličnim, Kesi je zver, Hakan će biti boom u Seriji A, bekovi se pokazuju odličnim, a o Bonućiju ne vredi trošiti reči. 

 

Bumo videli, ja očekujem bar plasman u LŠ, a u kupu UEFA se može daleko uz uslov da se dobro poslože kockice u ekipi i da te posluži malo sreća u žrebu.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Kalinic je za Milan prilican upgrade u odnosu na Baccu. Mozda nije igrac sa vise talenta, ali je svakako korisniji za ekipu [bacca prakticno igra sam, bez saradnje sa saigracima]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...