Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

pevci blizu davinson sancheza, mladog kolumbijskog stopera iz ajaxa. cifra 40m sterlinga!

 

... koji je odbio da se ukrca u autobus sa svojim saigračima jer hoće transfer

 

Mislim da će uskoro u ugovore da se ubacuju drakonske kazne za takva govnarenja.

Link to comment

igrali smo danas prijateljsku protiv qpr-a. igrali i hazard i bakayoko. jos malo i vracaju se. belgijanac verovatno posle reprezentativne pauze gde nadam se nece igrati, rivali su gibraltar i grcka...

Link to comment

Proletjelo mi negdje da Atletiko računa da dovede Ozila kad proda Grizmana u Junajted  :fantom:

 

Mozda ako Atletiko ne racuna na Simeonea nakon sto proda Grizmana u Junajted.

 

Link to comment

Mozda ako Atletiko ne racuna na Simeonea nakon sto proda Grizmana u Junajted.

 

 

Grizman svakako ode, dogodine najkasnije. A i Simeone, dokazao se u AM, normalno da ga vuče novi izazov.

Link to comment

Потпуно су анахрони национални тимови у овом пост-романтичарском корпоративном времену. Мислим да је питање тренутка када ће се Млечићи™ досетити да вијорење националним заставама током пар утакмица годишње озбиљно угрожава њихове асете и онда лепо укинути та средњевековна такмичења. Пилот пројњкат штројења је кренуо у атлетици са тужним недрогираним Русима који побеђују и слушају химну атлетске федереције док им крај имена пише АНА, ИНА или већ нека трећа слина.

 

Што ми је, мерено само овим топиком, скроз у реду јер још нисам прежалио Дина Ештона. :cry:

Link to comment

Потпуно су анахрони национални тимови у овом пост-романтичарском корпоративном времену. Мислим да је питање тренутка када ће се Млечићи™ досетити да вијорење националним заставама током пар утакмица годишње озбиљно угрожава њихове асете и онда лепо укинути та средњевековна такмичења. Пилот пројњкат штројења је кренуо у атлетици са тужним недрогираним Русима који побеђују и слушају химну атлетске федереције док им крај имена пише АНА, ИНА или већ нека трећа слина.

 

Што ми је, мерено само овим топиком, скроз у реду јер још нисам прежалио Дина Ештона. :cry:

Много је велика кинта у питању. СП је убедљиво најуносније и најпопуларније такмичење на свету.

Link to comment

Вили Карваљо одбио да тренира са тимом. Изгледа да покушава да их присили да га продају. Одвратно ми је то, једнако када је и Паја исто поступао: потписао си уговор, договорио плату, рекао до када - играј, брате! Ради свој посао, а не ова срања. Смрадићи су ми сви такви. Да ствар буде гора, понуђено 35 милиона евра а има клаузулу од 40. Могао је мирне душе да игра и чека да у понуду додају тих 5 милиона евра, како ће се ионако све завршити - са ад оновима или без, свеједно.

 

А за Кутиња, супер. Ко јебе Гејселону. Само, видећемо шта ће он да каже. Можда испадне човек, а не Вили.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...