Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

 

Dakle bez leonarda i milenkovica, ali i bez evertona, vama je samo djurdjevic ostao od igraca koji su pravili razliku. Premalo. Slazem se da ne treba dovoditi 10 novih igraca ali 2 su bas malo.

 

 

Everton nije igrac koji pravi razliku, eventualno napravi kad da loptu u noge protivniku. Jos je posteno reci da je Djurdjevic totalno van forme i da nije bas da nema lopti nego ih on tolikom brzinom upropasti da to ispari iz secanja. Djurdjevic i Leonardo su prosle sezone digli Partizan na nivo iznad, sad ih nema i ekspresno smo se vratili na Tomiceva podesavanja.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

Jbg, da bi nešto postigao ti treba da budeš ozbiljan klub. Ozbiljan klub nema periode od mesec dana sreće gde je sve super i onda 11 meseci nestabilnosti. Nešto smo zaslužili, nešto nas je usralo ali imali smo kraj sezone za pamćenje. I onda u naredna 2 meseca ode Nikolić, ode Leonardo, odlazi i Đurđević, dolazi Suma, igramo sa Ćirkovićem, Kljajićem i Miletićem u odbrani, prilično neozbiljno ali to smo mi. I ja sam se prvi palio da možemo nešto da uradimo ako ostanu ova dvojica cele kvalifikacije. Ali ostadoše kurac. Leonardo nije ni za LŠ odigrao do kraja. Kako je Olimpijakos odigrao revanš svašta je moglo biti. Sad sam ubeđen da ispadamo. Tri dana da smo igrali ne bi im dali gol. Očekujem dosta konkretnije Mađare u revanšu a živ nisam kako mi možemo do gola. Zajeban je Nikolić taktičar, baš zajeban, bar za naše uslove ovde.

Edited by theanswer
Link to comment

Iznervirao sam se juce dok sam gledao utakmicu, imao sam utisak da gledam prijateljsku, valjda i zato sto se igralo bez navijaca.

Djukic je verovatno napunio glave igracima da je najbitnije da ne primimo gol, videlo se da bi svako od nasih igraca potpisao odmah da se zavrsi 0-0, a i ovi iz Videotona. Stojke je odugovlacio svako ispucavanje, Jankovic izlazio pola sata kad je bila izmena itd. 

Slicna utakmica kao Ludogorec - Partizan, kad je Nikolic bio trener Partizana, ruzna bez nekih sansi. 

 

Sto je najgore, Videoton je najslabiji protivnik kojeg smo imali u nekom zadnjem kolu kvalifikacija zadnjih bar 10 godina. 

 

Ne mislim ni da je i Nikolic bas uspunio cilj rezultatom, nije ovo bas dobar rezultat za njega, verujem da je hteo gol u gostima. 0-0 mozda vise odgovora Partizanu, jer nece tamo Videoton imati neku vecu podrsku, jedan gol bi mogao da resi sve.

Link to comment

Iznervirao sam se juce dok sam gledao utakmicu, imao sam utisak da gledam prijateljsku, valjda i zato sto se igralo bez navijaca.

Djukic je verovatno napunio glave igracima da je najbitnije da ne primimo gol, videlo se da bi svako od nasih igraca potpisao odmah da se zavrsi 0-0, a i ovi iz Videotona. Stojke je odugovlacio svako ispucavanje, Jankovic izlazio pola sata kad je bila izmena itd. 

Slicna utakmica kao Ludogorec - Partizan, kad je Nikolic bio trener Partizana, ruzna bez nekih sansi. 

 

Sto je najgore, Videoton je najslabiji protivnik kojeg smo imali u nekom zadnjem kolu kvalifikacija zadnjih bar 10 godina. 

 

Ne mislim ni da je i Nikolic bas uspunio cilj rezultatom, nije ovo bas dobar rezultat za njega, verujem da je hteo gol u gostima. 0-0 mozda vise odgovora Partizanu, jer nece tamo Videoton imati neku vecu podrsku, jedan gol bi mogao da resi sve.

 

Igrali smo sa Šamrokom i Tunom, ništa oni jači nisu od ovog Videotona. Pa ni ona Žilina koju smo izbacili.

 

Kad su videli da ne mogu onda su odugovlačili, nisu ušli u tekmu sa namerom da bude 0:0 sigurno. 

Link to comment

Mene najvise brine sto mi juce nismo napravili nijednu pravu shansu. 4 suta sa distance preko 10-15 metara I to je to za 90+3 minuta igre.

Nije videoton mancester, nego je plasim se nesto drugo po sredi. Nemamo kvalitet u ofanzivi. Djukic tu svoju taktiku moze da okaci macku o rep ako ne dobije pojacanja koja ce da naprave razliku. Ovakav Partizan se muci jednom videotonu sansu da napravi. Nema kvalitet da igra protiv zatvorenijih varijanti. Kao protiv vojvodine, koja je slabija od videotona. Tek u finisu susreta ga dadosmo...a sinoc smo u finisu mogli da primimo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Samrok jeste slabiji, Tun je jaci. Zilina onako, Jokan trener, imali smo jaci tim od ovog, pa je bilo 1-1 kuci, jedva smo ih prosli.

 

Sto se revansa tice nemam nikakav osecaj, moze svakako da se zavrsi, ali znam da nece biti penala 100%

Link to comment

Mene najvise brine sto mi juce nismo napravili nijednu pravu shansu. 4 suta sa distance preko 10-15 metara I to je to za 90+3 minuta igre.

Nije videoton mancester, nego je plasim se nesto drugo po sredi. Nemamo kvalitet u ofanzivi. Djukic tu svoju taktiku moze da okaci macku o rep ako ne dobije pojacanja koja ce da naprave razliku. Ovakav Partizan se muci jednom videotonu sansu da napravi.

 

Pa, u ovom Partizanu pakeri mogu da budu samo trojica igraca - prestareli kapiten, Suma i Pantic, od cega su poslednja dvojica opasna razocaranja do sada. Da nam je juce bio kapiten od pre 5 godina, dobili bismo dva razlike. Ne voilim igrace kao sto je Jankovic, takvih leprsavih nagledao sam se u Partizanu za ceo zivot, a ni Djurickovic mi ne deluje kao neki majstor. Kada smo kod debla™ moram da priznam da je Jevtovic ostavio srce na terenu, Radin solidan u prvom (u drugom im je poklonio par lopti, sreca sto se ni oni nisu proslavili), levi bek Miletic najvise sto moze jbg...Celavi je brutalno ispao dva puta, on kada ispadne, duva promaja na sve strane. Imao je dva rizicna uletanja u igrace u 16m, toga mora da se cuva. Vule vise nije za ovaj nivo fudbala, prosto mi je bilo zao koliko ga je bezopasnog Nikolic pustao da napada i da se Henti nije povredio, tacno bi nas pokidali s leve strane pred kraj (mada je i Henti dosta sa loptom bio na "vi").

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Neko je svojevremeno ovde kacio procenat prolaznosti u dvomecu u zavisnosti od rezultata prve utakmice. Da nema neko slucajno tu statistiku pri ruci ili zna kako se moze naci?

Link to comment

Nikolić je na umu imao pobedu ovde, zna da ona nije bila daleko.

Svakako najbolji trener Partizana u poslednjih 20 godina.

Jednostavno smo morali da ga zadržimo, i da mu se omogući tih par pojačanja koja je želeo, a koja je bilo potpuno razumno dovesti- Ćirković i ekipa da se zamene, nije mu džaba on bio na tribinama. A ovako, Nikolić će nam biti dželat.

karma is a bitch

 

Glupo je sad i dalje raspravljati o nečemu što je bilo pre par meseci, ali ovo je bilo toliko očigledno te i dalje ne shvatam kako su kreteni u klubu ignorisali takvu činjenicu.

Link to comment

Mislim da su teske gluposti to da je Nikolic otisao jer nisu hteli da mu dovedu neke sa njegovog spiska koji je predao... Mogu da potpisem i da je imao neki spisak, to su sve neki povratnici tipa Branko Ilic, mozda Skuletic koji se spominjao (voleo bih da je dosao) ili neka Rankova ergela. Dobio je 900.000 od Videotona, laganicu od lige gde su 99% prvaci, a u Evropi sta urade, to se ne odbija.

 

Prica se i da je Nikolic zbog Kljaje odbio Borjana, a mozda i bolje, jer onda ne bi dosao Stojkovic :D

Link to comment

Ne znam da li se meni obraćaš, ali Nikolić nije otišao zbog par pojačanja, već zbog love, slažemo se. Poenta je da smo morali da iskoristimo takvog trenera, i da mu omugićimo par pojačanja, ne zato što je to bio njegov uslov, nego zato što je to potpuno normalno, ko god bio trener - da zameniš idiote u timu.

Link to comment

Ja sam prvi koji misli da everton nije neki igrac, ali realno prosle sezone je i te kako pravio razliku. Doduse u jsl. On ne igra na atraktivnoj poziciji ali je postojanje takvog igraca jako bitno. Eto mi smo natrcali na krasnodar i iz aviona se vidi koliko nam fali jovicic. Prosle godine je osovina bila milenkovic, everton, leonardo, djurdjevic. Ostao je samo poslednji koji ne dobija lopte pa se pise da je van forme. On juce jednu dobru loptu nije dobio...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Treba napasti tamo od prvog minuta, pa kako bude.  Videoton prati sreca za sad malo, protiv Bordoa su Francuzi dobili crveni u 45.min ili tako nesto, a juce je njihovom igracu u 45.min oprosten cist crveni, obice im se to o glavu :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...