Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Sta bi sa bombom jel to bogoljub il se jos ceka?

 

Nema više bombi. Čeka se ishod dvomeča sa Videotonom i ako se plasiramo Ivica će baciti po neku petardu... kao što je ovaj malac iz Nigerije.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Išli zajedno u srednju, izrastao je u mnogo bolju ličnost nego što sam mislio. (zamislite kakav je bio tad i sve vam je jasno)

 

Nadam se da će da završi karijeru kod nas.

Hail mustafa :D

 

Oprostili smo mu ružnu prošlost i mladost  :lol:

Link to comment

U utorak se pojavila informacija koju su grčki mediji plasirali, a glasi da će se Đurđević preseliti u Olimpijakos poslednjih dana avgusta.


O eventualnom odlasku progovorio je i sam napadač.


Nisam opterećen odlaskom. O tome brinu moji menadžeri. Razmišljam samo kako da pomognem ekipi da uđe u LE jer nam je to zajednički cilj - rekao je Đurđević za Sportski žurnal i dodao:


Sposobni smo da napravimo dobar rezultta u prvom meču i sa prednošću da dočekamo revanš u Mađarskoj.


 


"Znači" ode i Đurđević.


Link to comment

Sve smo to znali, nadali smo se prolazu u neku evropu sa njim i leom. Pa onda adios, međutim stvari se menjaju, fudbal je nepredvidiv.

 

Eo kao što kaže Djuka imamo pet golmana, ko to može danas? Iz šešira da izvlacimo koji će da brani, nego kako..

 

:D

Link to comment

legli su na rudu sa ovim odlaganjem protivu napretka i time dali legitimitet cirkuskom takmičenju

apsolutno nije postojao razlog za odlaganje. strah od povrede zbog lošeg terena ne postoji, igramo kući. ekipa ispada iz ritma, rasterećeniji bi putovali u mađarsku da su pre toga igrali sa kruševljanima

Link to comment

legli su na rudu sa ovim odlaganjem protivu napretka i time dali legitimitet cirkuskom takmičenju

apsolutno nije postojao razlog za odlaganje. strah od povrede zbog lošeg terena ne postoji, igramo kući. ekipa ispada iz ritma, rasterećeniji bi putovali u mađarsku da su pre toga igrali sa kruševljanima

 

Pa dobro, i Zvezda i Videoton ne igraju, pritom mi imamo jaku suzen izabor igraca a i nismo kondiciono najspremniji. Falio bi ovaj odmor pred dve kljucne utakmice.

Link to comment

Zvezda ne igra jer je borac tek postavio travu i ona nije legla pa ne moze jos da se igra. Zvezda htela da igra u lucanima, al borac nece. Mene mnogo nervira to odlaganje zbog evrope, mada ruku na srce dobro ce doci i nama i vama ovaj put...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Zvezda ne igra jer je borac tek postavio travu i ona nije legla pa ne moze jos da se igra. Zvezda htela da igra u lucanima, al borac nece. Mene mnogo nervira to odlaganje zbog evrope, mada ruku na srce dobro ce doci i nama i vama ovaj put...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Dobro :D mislim, ne bih verovao i da je nasa tekma sa Borcem, nas fudbal je zlo i naopako oko regularnosti.

 

Mislim, Borac nece, kakve veze ima da li je petarda u Lucanima ili pored Morave....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

 

Šta nije bolje onda davati tih nekoliko utakmica nekim domaćim, mladim igračima kojima se nazire blistava budućnost? Čisti primjer je Solomon koji bi u ovoj Rijeci bio dobra prinova, vjerujem i pojačanje ako bi mu se dala šansa jer tako jakog i brzog, te prodornog napadača Rijeka nema, a na kraju igrao bi za praktički ništa! Ali ne, njemu tamo nema mjesta i on prelazi u Partizan koji je htjeli mi to priznati ili ne, puno veći klub od našeg!

 

http://direktno.hr/sport/zestoka-kritika-bivsi-igrac-rijeke-napao-keka-i-pobrojao-sve-lose-95161/

 

 

Link to comment

Mene mnogo nervira to odlaganje zbog evrope, mada ruku na srce dobro ce doci i nama i vama ovaj put...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

+1

 

kao što sam rekao mislim da je kontraproduktivno. timovima će biti revanši u mislima cele nedelje, a iskustvo im nije jača strana pa nije isključeno da pregore do tada.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...