Jump to content
IGNORED

Championship 2016/17


smorenko

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    42

  • jiraiya

    38

  • levi

    30

  • Dr Arslanagić

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

aj' sasrecom notingemu i lidsu. 

+1, -1

 

Ja za NUC i tradicionalno za Notthingham...

 

Hull se vratio u Premier, pa mi najomiljenija ekipa sa FM-a ipak igra u eliti... :)

Link to comment

ja o onom startu pre desetak minuta, a ovo nisam video, otisao do kuhinje :piggy: sam po hranu

Pogledaj na pregledu na poluvremenu, centaršut, ruka daleko od tela, igrač daleko od lopte, nema reči o napucanoj, i opet nema penala...

 

Da ukinu to pravilo o penalu za igranje rukom...

 

Jbg, 1:0 za Fulham...

Link to comment

Pogledaj na pregledu na poluvremenu, centaršut, ruka daleko od tela, igrač daleko od lopte, nema reči o napucanoj, i opet nema penala...

 

Da ukinu to pravilo o penalu za igranje rukom...

 

Jbg, 1:0 za Fulham...

Bio ono penal definitivno

Link to comment

extra. opet gol na kraju poluvremena.

 

lasel je morao da bude blize igracu. sad da vidimo da li moze da se okrene nesto ili je ovo odlican start, iz snova  <_<

Link to comment

Čist penal za Njukasl. Osim toga slabi. Fulam deluje naštelovano, svakako sigurniji nego prošle godine. Izgledaju kao neki kontinentalni tim. Izgleda da je Jokan ispekao zanat.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Čist penal za Njukasl. Osim toga slabi. Fulam deluje naštelovano, svakako sigurniji nego prošle godine. Izgledaju kao neki kontinentali tim. Izgleda da je Jokan ispekao zanat.

 

jokana bas cene navijaci fulhama. trebalo bi da se pojacaju do kraja avgusta, bas bih voleo da ih vidim u prvih 6 na kraju. meni jako gotivan klub.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...