Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

Besenovacko, mi se tamo kupali (zovu ga i Beli kamen) a ledinacko vise nije za kupanje, barem su nama tako rekli

 

Sent from my Tesla SP3.2 Lite using Tapatalk

Link to comment

Tvrdjava Bac iz XIV veka, ocuvana da moze da se stekne utisak kako je izgledala.

Postoji jedan putokaz u Bacu i to je sve. Ima 3-4 infotable na engleskom i srpskom i to je to. Suvenirnica naravno, ne radi. Ima oko sat i po voznje od BG

Generalno fin izlet van BG, plaza u Backoj Palanci fino uredjena, pogled na Dunav i Hrvatsku prelep...

 

36a7c89b588591548bc6413d7af1b2e1.jpg4a540f5a461964e34edc64eb4caf750d.jpg76412752ff3eee12b3c41a16f1dcbcb1.jpg

Edited by Milosh76
Link to comment

Da ne gledam citavu temu sad, koja su izletista u blizini BG, tipa da se negde ruca, lezi na poljancetu, eventualno gleda reka? Pitam za dete

pa ima ono nautichko selo posle jakobsfelda, ima livada, obala, brodovi, kafana. ne znam za narod kolko ga ima, i shuma predivna.

Link to comment

:lol: pa gde ti je taj jakobsfeld, bubo? mislila sam da je to neko hipoteticko vojvodjansko mesto, ali se izgleda stvarno zna koje je? ajd' kazi da ne ostanem neobavestena po tom pitanju, molim te  :blush:

Link to comment

Gospa gađa u sridu.

 

Misli na nautičko selo iza Jakova. Ovako izgleda zalazak iznad Bojčinske šume:

Jesi li ti bio tamo? Zanima me baš. Stalno sam gledao na netu ali ne poznajem nikoga koje baš bio tamo...
Link to comment

Jesi li ti bio tamo? Zanima me baš. Stalno sam gledao na netu ali ne poznajem nikoga koje baš bio tamo...

 

Skoro svaki slobodan trenutak.

 

Ja sam tu naravno zbog marine, ali u nekoliko kilometara staje odlično uređena obala sa sportskim terenima, Bojčinska šuma, ergela, salaši, lovište, jede se divljač, ili mangulice, ili nenadjebiva riblja čorba po besmislenim cenama. Ne znam ništa slično u okolini Bgd. Preporučujem dolazak autom.

Link to comment

Skoro svaki slobodan trenutak.

 

Ja sam tu naravno zbog marine, ali u nekoliko kilometara staje odlično uređena obala sa sportskim terenima, Bojčinska šuma, ergela, salaši, lovište, jede se divljač, ili mangulice, ili nenadjebiva riblja čorba po besmislenim cenama. Ne znam ništa slično u okolini Bgd. Preporučujem dolazak autom.

Mislim, jesi boravio u onim kontejnerima?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...