Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Jednog od ovih dana videćemo i vest kako su žene na moru ubile nekoga skuterom, šutiranjem, i zapalile planinu, selo i grad.

Žena (51) podmetnula čak sedam požara pored Šibenika, vidjela ju policija dok je palila staju
Link to comment

Žena (51) podmetnula čak sedam požara pored Šibenika, vidjela ju policija dok je palila staju

 

fali još jedna pa da budu dve. I poneko prebijanje i bahaćenje sa smrtnim ishodom.

Link to comment

Pozivam na bojkot Pajovih čamaca ljude koji planiraju boravak u Novom i žele da idu na Žanjic, ili po Boki. Kad je bila evakucija sa Luštice zbog požara ljudi su ustupali čamce, glisere, otkazivali ture da bi spašavali ljude. Pajo nije ustupio nijedan, od valjda 12 koliko ima, kaže svi su angažavani na turističkim turama. Niko se nije preterano iznenadio.

 

Ja ga bojkotujem oduvek, razloga milion.

Link to comment

ja se ionako vozim lorom, do rosa, a do dobreca u sopstvenom aranzmanu, na zanjice ne idem, sad cu i dalje da radim isto tako sa jos vecim gustom.

 

boze koliko ljudi znaju biti stoka.

Link to comment

dobro necemo paju do zanjica valjda ima onaj gliser. nego imate li preporuku za rafting tarom, koja je agencija dobra ili su sve ok? nema da se prespava tamo a to bih volela. stigla struja :)

Edited by mustang
Link to comment

jbt. stvarno ne kapiram sta je u glavi nekom ko podmece pozar. odvratno i tuzno.

 

ne razumes ti to.

 

+1.

bolje od sexa.

bušenje lopti deci pa podmetanje požara, tim redom.

Link to comment

vidi black mountain, ali jebiga ja sam nesportski tip, jaca sam u preporukama za kafane

daj kafanu i sa manje muzike da mozemo da pricamo:) bas veceras treba da se vidim sa prijateljem aubedjena sam da ga zena nece pustiti samog :)

provericu black mountain sutra, pa da odem jedan sledece nedelje. sama da me niko ne koci i ne drka...vozila se na banani deca i ja brze brze a snaja ne, ne...odem na skuter sa sestricinom mase mi majka njena da usporim...

ne znam misle li oni da imam nameru da im poubijam

decu?! pa nisam luda...

 

 

 

3orge ne ulazi nam u more, visak govana nam ne treba ;)

 

 

zasto ljudi dolaze ovde pa kenjaju po mestu kada se zna da se nista ne menja vec 30 godina. idite u hrvatsku, grcku...meksiko

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...