Jump to content
IGNORED

Beograd-Belgrade-Belgrado


fonTelefon

Recommended Posts

moritz eis - u vuka karadzica, eco & organski sladoled ekstremnog tipa, originalnih aroma - jedan od dva za koje pouzdano znam da se ne prave iz praskaste tvari industrijskog podrijetla. limun sa klekom, narandza sa djumbirom, pirinac sa cimetom, itddrugi je DJ u svetozara markovica, mak, cimet, kesten.... najbolji staaaari sladoled u gradutreci dobar sladoled koji mi pada na pamet je kod ministra kulture - petkovic u ilije garasanina ali na prvom mestu za najbolji lesnik u gradusve na zelenom vencu je iz praska, kao bombaj za bulevaru i ovaj novi nusicevoj. isti ili povezani vlasnici.

Link to comment
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    6

  • fonTelefon

    6

  • katamaran

    5

  • yolo

    4

drugi je DJ u svetozara markovica, mak, cimet, kesten.... najbolji staaaari sladoled u gradu
Gde tacno? Jel na uglu sa Misarskom?! Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

jesu jaki ali dobri, pogotovo je taj cokoladni mus jedno crno, dekadentno zadovoljstvo koje treba podeliti sa nekim.a korpice su stvarno fantasticne, u prosloj turi sam probao i sa limunom. ne znam ni za jednu bolju stvar za u goste nego da se kupi kutija mesanih korpica.edit: hehe stavili taj mus i na naslovnu stranu sajtamuscui_resize.jpg

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Beograd, poznat i kao "grad grijeha", sinonim je dobre zabave te nezaboravan zbog svog noćnog života, ludih žurki, klubova i pivnica koje su pravo mjesto za početak dobre zabave!Već Vam je dosta slušanja priča drugih osoba kako je Beograd zaražen dobrom zabavom, kako živi 24h, kako se dobro jede, da su beograđanke lijepe žene, a isto tako beograđani jednostavno neodoljivi?Budite i Vi jedna od osoba koja će svoja iskustva i priče podijeliti s drugima, ali zapamtite "što se desilo u Beogradu ostaje u Beogradu" :)Osim bogatog noćnog života, nemojte zaboraviti posjetiti i starogradsku umjetničku četvrt Skadarlija, poznatu knez Mihailovu ulicu te brojne muzeje, kazališta i kina.Posjetite ga svakako!Kako li je tek njima dosadno.

Link to comment
  • 4 months later...
"Cekaonica" na vrhu bigz-a. Gotivno mesto, dobar dzez i pogled na ceo grad.
Tako je. Nezaobilazno mesto.Sve u vezi Bigza je vredno pomena. S tim sto su ga sad malko ubili ponovo, pa radi samo cekaonica.Jednom sam vodio neke Japance u Grocku GSPom. To je bilo poprilicno bolno iskustvo, pre bih se dobrovoljno prijavio za istocni front nego uradio to ponovo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...