Jump to content
IGNORED

Beograd-Belgrade-Belgrado


fonTelefon

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    6

  • fonTelefon

    6

  • katamaran

    5

  • yolo

    4

Strance strogo na reku (dakle, samo leti 15 april - 15 oktobar). Kafana-hopping čamcem preko dana uz svraćanje na Međicu i sprudčinu iza VRO-a, kafa ovde, čorba onde, vops svugde, pa kečiga na Radeckom, pa nazad do Vojkana na sumrak i još vopsa il špricera. Uveče opet oko reke negde, ako ima da i dalje valja, pa pristan kod Toše u 5am i finalni kafovops makar do pola 9 ujutru. Upotreba šabanskog čamca ne dolazi u obzir, DČ10, šiklja il kakvo brektalo ekskluziv.Jebem ti zimu i ovu pičku materinu gde se usidrih, plače mi se za Savom.

Link to comment
daj mi najbole sladolede u bgd koje znas. lokacije i naziv.
Samo je jedan najbolji - Zeleni Venac, autobuska stanica u smeru ka Novom Beogradu. Ide trafika, pa neka brza hrana, pa poslastičarnica. Jedno od retkih mesta gde još uvek stavljaju mleko u sladoled, mada to ti je sada mač sa dve oštrice...Ozbiljno, to je stvarno najbolji sladoled u gradu. Eventualno, imaš alternativu par stotina metara dalje, u Prizrenskoj, sa desne strane kada se penješ ka terazijama, otprilike na polovini ulice.Suludo je da ne znam ime ni jedne ni druge poslastičarnice, ali zaista ih pamtim samo po lokaciji i nenormalno dobrom sladodedu. Nikako ne nasedaj na ove fensi fazone sa italijanskim sladoledima šarenih boja, bukvalno nikakav ukus nemaju. E, da, ako su ti gosti baš veliki ljubitelji slatkiša, obavezno ih odvedi kod Zlate na padobrance (na kraju Kralja Milana, malo pre Slavije, sa desne strane). To je posebno neverovatna dimenzija kolača. Edited by beowl
Link to comment

ovaj pored mene u prizrenskoj je dobar. isti lik drži gelateriu u pešačkom delu nušićeve. isti kolači, isti sladoled. samo realno najbolji sladž u bgu je ispod stepenica u ušću

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...