Jump to content
IGNORED

SFRJ road trip


copkillah

Recommended Posts

Planiraš i neki provod usput

Sve zavisi, ali Dubrovnik definitivno nije za opuštanje. Ako nemaš opciju za parkiranje, preduhitri ih i skini sam tablice.
koliko znam, ni Zadar nije bas da parkiras auto sa nasim tablicama nasred ulice
Mislim da su najopasniji The Bibinje i (Tornado) Nadin. Dubrovnik je isto 1 neselektivno zlopamtilo, ali se smanjila gustoća osvetnika™. Ja kad idem u Srbiju ide s kaskom, i ne brinem puno. To je jedini način da budeš fulpruf siguran i u Hr.
Planiraš i neki provod osim traženja zaturenih kola? Bem ti odmor ako ti mozak radi
Link to comment
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Roger Sanchez

    12

  • copkillah

    9

  • yolo

    8

  • zorglub

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

:DU Dubrovniku ćemo prenoćiti 2x tako da je najbitnije da negde uštekamo kola i valjda smo mirni. Ovo ostalo navedeno će biti samo u prolazu, eventualno po piće i fotkanje, osim Splita gde takođe možemo da noćimo.

Link to comment

Hteo sam reći da zaboraviš sva ružna iščekivanja i teraj slobodno u provod, ničeg se ne usteži, ideš na odmor. Mom prijatelju su ekserom našarali nova kola u Mirijevu - a imao je Bg table.

Link to comment

ima i toga, u Loznici nam polupali sva stakla na jednom, u Negotinu retrovizore na drugom vozilu. kolegi zimus na novom autu ispisali "beogradjani mamicu vam jebem" i "vojvodina republika", ima fotka na "nezavisnost vojvodine"... jbg, vise nisi siguran dalje od Lazarevca, izgleda. ipak, najvise problema s mediterana kakav je nekad bio, bez dileme. po Bosni nikad nista, da kucnem u drvo.opusti se i uzivaj risponsibli, mada, jako uzivanje, neces izlaziti iz kola...

Link to comment
Zeleni karton ćemo da dobijemo za dž, a kilometraža je neograničena, to su bile prve dve stvari koje smo pitali.Da li u Dalmaciji generalno preporučujete neko mesto da u principu zaobiđemo? Ako dobro pamtim Šibenik je uvek bio problematičan, uz donekle i Split i da je Dubrovnik tu "najbezbedniji"? Zadar?
i drugi rekoše, ako su ti ove stvari na umu, menjaj trasu dibidus. nekad davno, kada se uđe u omiš trebalo je krentuti uz cetinu do jedne konobe u kojoj je dežurala sova barbara. obzirom da su te zveri dugovečne, možda još dežura (nedavno sam na VTV1 video gusku staru 35 godina). prvi put jeo "crne riži".u crnu goru uđi na prelazu koji vodi u pljevlja. zastani na mostu u đurđevića tari. plitmice su mi ostale nezaborav.
Link to comment

Na najeftinijim. EUrobeiziriali smo se nedavno i na autocesti je tankati najskuplje. Dvije susjedne pumpe dva različita operatera u Agramu su iz nekih teško objašnjivih razloga 10 lipa jeftinije od svih drugih, jedna je Lukoilova, ali to ti, jel nije usput. OMV i Tifon su najskuplje, a na kraju -najbolja Saveta, ako i kad prolaziš kroz Ne-Um ili bilo koji drugi dio Šeher-Bosne, tankaj tamo, do čepa.

Link to comment

btw upravo sam saznao da imamo i ponudu za Lastovo tako da će Istra možda da istrpi zarad jednog dana pravog kupanja. Rekoše mi da je na severu malo zahladnelo posle bure.

Link to comment
btw upravo sam saznao da imamo i ponudu za Lastovo tako da će Istra možda da istrpi zarad jednog dana pravog kupanja. Rekoše mi da je na severu malo zahladnelo posle bure.
ti si lud ako ces da se cimas na lastovo zbog jednog kupanja. 5 sati trajekta tamo, 5 sati nazad. ako ti se vec ide brodom negde, bolje skoci do mljeta a tamo mozda i nadjes plazu. na lastovu, jok.
Link to comment
btw upravo sam saznao da imamo i ponudu za Lastovo tako da će Istra možda da istrpi zarad jednog dana pravog kupanja. Rekoše mi da je na severu malo zahladnelo posle bure.
Zajebi gubljenje vremena na Lastovu, bolje taj dan iskoristi na potezu Opatija-Volosko, kraj avgusta je idealan, a Riječanke u najboljoj formi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...