Jump to content
IGNORED

KODI media center


LudiKure

Recommended Posts

Da, samo je malo jači hardver. Ima više memorije, nešto brži procesor i nešto malo jači gpu (koji podržava i h.265), usb3, gigabit lan, a ima i varijanti gde je Sata ili eSata izvodljiv. C2 ima konektore na istim mestima kao i raspberry pi, tako da može praktično i njegova kućišta da rabi.

Link to comment

Šljaka Krypton super, čini mi se čak i malo brže od Jarvisa.

 

Rade lepo i verzije RC4 sa sajta ali i sa Windows store (samo za Windows 10 platformu).

 

Ono što čitam na nekim 3rd party addon forumima je to da su neke addonove, tipa Quasar i ostale torrente trenutno onemogućili da se koriste u Kryptonu, šatro antiprivacy kampanja...ali mislim da je to kratkog daha, da će se naći workaround.

Link to comment

Šljaka Krypton super, čini mi se čak i malo brže od Jarvisa.

 

Rade lepo i verzije RC4 sa sajta ali i sa Windows store (samo za Windows 10 platformu).

 

Ono što čitam na nekim 3rd party addon forumima je to da su neke addonove, tipa Quasar i ostale torrente trenutno onemogućili da se koriste u Kryptonu, šatro antiprivacy kampanja...ali mislim da je to kratkog daha, da će se naći workaround.

Jesi apdejtovao postojeći Jarvis ili nanovo instalirao?
Link to comment

Jesi apdejtovao postojeći Jarvis ili nanovo instalirao?

Ako apdejtuješ / pregaziš Jarvis Kryptonom, radi sve, samo se apdejtuju addonovi automatski.

Ja više volim da klot uninstaliram stari pa stavim novi.

Link to comment

Imam problema sa kodijem na boxu poslednje vreme. Kad kliknem na neki film u exodusu samo mi javi da nema strimova dok na kompu uvek nadje strimove bez problema. Sta da radim?

Ako nisi nešto ekstra bitno podešavao, reinstaliraj ga , ili pre toga ga apdejtuj "ručno". Ne verujem da si čačkao filtriranje strimova...
Link to comment

Ma nisam cackao nista naravno. Moracu da odradim reinstal al me mrzi posto sve mora preko daljinca :/

Ne možeš da zabodeš neku tastaturu? :fantom:

 

Zato ja imam ovo , i mene glava više ne boli...:)

Link to comment

Ma nisam cackao nista naravno. Moracu da odradim reinstal al me mrzi posto sve mora preko daljinca :/

Ma ne treba ti tastatura za reinstal addona.

A i ne mogu da verujem da od braće kineza nisi pazario AirMouse...

Link to comment

Addonovi za titlove počeli da brljaju baš...

 

....shit has hit the fan...

Aha... Registruj se na opensubtitles, pa će biti ok... Uglavnom... Mada ih sad otvara kao da ih pravi on the fly...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...