Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

ne zanima me, nista ne moze biti opravdanje za ovakve zlocine.
Kako, a bad publicity za IDF? Ili postoji drugi razlog zašto bi se jedan od vođa Hamasa okružio porodicom u jeku raketnih napada koji za cilj imaju..njega?
Link to comment
ne zanima me, nista ne moze biti opravdanje za ovakve zlocine.
Da ne bude da sam neki monstrum kome nije zao dece ni zena, ali mislim da je u celoj prici dosta bitno da je chichina ideologija upravo bila hiperprodukcija mladih narastaja sa ciljem stvaranja buducih vojnika protiv Izraela. Barem tako pisu novine, mozda lazu, otkud ja znam.Posto sam vec pokrenuo vrlo skakljivu temu, da li ima ista problematicno u odnosu samih palestinskih boraca (Hamasa u ovom slucaju) prema sopstvenim civilima (da uzmemo da je odnos Izraela vec kvalifikovan kao zlocinacki)? Zasto lociraju svoje bacace u gusto naseljenim podrucjima?
Link to comment
da, zrtvovao je svoju porodicu zbog publiciteta.
Pa ili to, ili je blago retardiran. Priznaćeš da "10oro dece, 4 žene" nije isto što i "10oro dece, 4 žene i jebeni vođa Hamasa". Ova dva zločina nemaju istu težinu, to hoću da kažem.
Link to comment

nije mi samo jasan harper kako ne vidi podudarnost sa kosovom i albancima, javnost alarmirana , informisana, kruze slike leseva...ti si zorge iz munaze, pa to gledas nekako sa emocionalnom distancom ili si totalno clueless.p.s.i nije desetoro nego dvanaestoro decei nije deset, nego devet, ako vec hocemo da budemo statisticki korektni

Edited by PussyGalore
Link to comment

Ideologija je kriva što su mu roknuli desetoro dece. EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!O čemu bre vi pričate, jebote???Alo, roknuli su d-e-s-e-t-o-r-o dece!!! Haaaaaaloooooooooo! Oooooooo! Ooooooooo!Jebala vas ideologija, da vas jebala.

Link to comment
Jebala vas ideologija, da vas jebala.
Da li ti ne razumes napisano, ili si dosao ovde da urlas u "pravednickom gnevu"?EDIT. Verovatno je i jedno i drugo. Obozavam forumske moralne gromade. Dakle, jos jednom, citaj mi sa usana: koji je qrac on - LEGITIMNA VOJNA META - radio medju svojom decom i zenama? Edited by Indy
Link to comment
Da ne bude da sam neki monstrum kome nije zao dece ni zena, ali mislim da je u celoj prici dosta bitno da je chichina ideologija upravo bila hiperprodukcija mladih narastaja sa ciljem stvaranja buducih vojnika protiv Izraela. Barem tako pisu novine, mozda lazu, otkud ja znam.Posto sam vec pokrenuo vrlo skakljivu temu, da li ima ista problematicno u odnosu samih palestinskih boraca (Hamasa u ovom slucaju) prema sopstvenim civilima (da uzmemo da je odnos Izraela vec kvalifikovan kao zlocinacki)? Zasto lociraju svoje bacace u gusto naseljenim podrucjima?
cekaj, u celoj prici je bitno da je njegova ideologija hiperprodukcija mladih narastaja sa ciljem stvaranja buducih vojnika protiv izraela, pa zato hajde da pobijemo decu da ne bi postali vojnici. jel se ti zajebavas? mislim, jel ovakve monstruozne stvari pisu novine, i koje su to novine? ako ovakvu megaludost predstavljaju kao najnormaliniji argument koji opravdava ubijanje dece, onda im ja zelim bombasa samoubicu u redakciji.
Link to comment
...onda im ja zelim bombasa samoubicu u redakciji.
Ne budali. Nisi toliko glup da ti nije jasno da nisam rekao "zato hajde da pobijemo decu da ne bi postali vojnici" (sto mi - odvratno - stavljas u usta) vec da je on namerno sebe okruzio porodicom da ako uzmogne njih sve prinese na oltar svoje ideologije, sto mu je i uspelo. Ocito se radi o nenormalnoj osobi, njegova porodica je njegova zrtva.
Link to comment
cekaj, u celoj prici je bitno da je njegova ideologija hiperprodukcija mladih narastaja sa ciljem stvaranja buducih vojnika protiv izraela, pa zato hajde da pobijemo decu da ne bi postali vojnici. jel se ti zajebavas? mislim, jel ovakve monstruozne stvari pisu novine, i koje su to novine? ako ovakvu megaludost predstavljaju kao najnormaliniji argument koji opravdava ubijanje dece, onda im ja zelim bombasa samoubicu u redakciji.
Malo se mešaju teme.Jedna tema je da li je Rajan zaslužio bombu?Druga, da li su to zaslužila njegova deca?Treća, da li zločin apsolutna kategorija definisana brojem i uzrastom izginulih civila, ili postoji neki kontekst koji treba uzeti u obzir. Ako je, ko što Indy reče, tip bio legitimna meta, onda je delimično odgovoran za smrt bližnjih. To je sve.
Link to comment
Malo se mešaju teme.Jedna tema je da li je Rajan zaslužio bombu?Druga, da li su to zaslužila njegova deca?Treća, da li zločin apsolutna kategorija definisana brojem i uzrastom izginulih civila, ili postoji neki kontekst koji treba uzeti u obzir. Ako je, ko što Indy reče, tip bio legitimna meta, onda je delimično odgovoran za smrt bližnjih. To je sve.
zasto je bio legitimna meta?pisalo u Haaretzu?mnogo jebo i pravio decu protiv Izraela?imao 4 zene pa je mogao da napravi jos vise dece?fucking twilight zone, prvo 'lonac u kome se svi kuvaju' a sad i 'legitimnost ubijanja ljudi zato sto imaju ideologiju pravljenja dece'.
Link to comment
'legitimnost ubijanja ljudi zato sto imaju ideologiju pravljenja dece'.
Ti si zaista neinformisan, ili ti nekako jevrejska deca nisu bitna. Ideologija pokojnog Rajana je ideologija ratovanja sve do saterivanja Izraela u more. Ideologija koja je mesecima slala rakete u Izrael. I evo sta je vas mezimac o tome imao da kaze (za definitivnu odjavu):barack_obama.jpg"If somebody was sending rockets into my house where my two daughters sleep, I'm going to do everything in my power to stop that," the president-elect said. "And I would expect the Israelis to do the same thing."
Link to comment

jebo tog lutka Obamu i njegove proserotine, kao da je iko ocekivao da ce on nesto drugo da kaze.kao da ne znas ko je Chef koji je dao mig da se bas sad pristavi 'lonac u kome se svi kuvaju'.

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic
  • Krošek pinned this topic
×
×
  • Create New...