Jump to content
IGNORED

southland


ducca

Recommended Posts

Je l overio ko Southland? Panduri, LA, bla bla, truc truc... Vidim neko poredjenje sa The Shield na netu pa reko da vidim jesu usporedjivaci samo bRezobrazni ili naginju bRezobrazluku? Ako stignem, probacu da veceras pogledam pilot pa dajem review...

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    35

  • mustang

    30

  • ducca

    19

  • MiddleClass

    13

Top Posters In This Topic

Je l overio ko Southland? Panduri, LA, bla bla, truc truc... Vidim neko poredjenje sa The Shield na netu pa reko da vidim jesu usporedjivaci samo bRezobrazni ili naginju bRezobrazluku? Ako stignem, probacu da veceras pogledam pilot pa dajem review...
Odgledao prvu epizodu, ne znam sta da kazem. Ima potencijala, definitivno cu da pogledam celu sezonu, za ocenu jos rano. Vise su u fazonu price pandura sa ulice tokom jednog radnog dana, sa izvesnim osvrtom na medjusobne odnose, pre nego izgradnja slucaja, rasplitanje i zaplitanje afera, korupcija i prica koja prati celu sezonu u pozadini (kao u Shieldu naprimer). Dakle drugi je fazon, ali i dalje provejava jak duh ulica LA-a i pokusaj da se docara shit kome je vecina stanovnistva tamo izlozena. Potrebno je ipak jos par epizoda da vidim u kom smeru ce se razijati. Vredi pogledati, cini mi se.
Link to comment
  • 8 months later...

Pala i druga sezona Southland. Jedna od boljih pandurskih serija trenutno aktivnih, nazalost samo 6 epizoda S2 (prva imala 7), malo je frustrirajuce, taman se navuces i kraj. Bese neki problem sa NBCem i terminom pa je show otkazan prebacen na TNT, stoga i ovako kilav broj epiozoda pretpostavljam. Nadam se da ce S3 konacno biti airovana kako treba (10 ep poruceno od TNT-a).

Link to comment
  • 7 months later...
  • 4 months later...
  • 8 months later...

Kao da nemam gomilu posla da završavam, kao da ne gledam dovoljno serija, kao da imam vremena za bacanje...navukoh se na još jednu seriju. Dakle, Southland. Policijska TV drama, ali sasvim drugačija od onog što smo navikli. Apsolutna preporuka. Jebem me nenormalna.

Link to comment
  • 3 weeks later...
hvala svima. dakle jedino sto iole vredi odavde je good wife.
Da te zloupotrebim da još jednom kažem da treba da se gleda Southland. Odlična policijska serija, drugačija od onog što smo navikli. A ko voli krimi serije i drame, ovo jednostavno mora da gleda.
Link to comment

southland, preporuka odavde. dobra je serija, nije nametljiva i posle svake epizode imas, bez obzira na prikazanoj okrutnost zivljena u LA, imas neki lep, pozitivan osecaj da postoji plemenitost i dobrota. inace, nisam sigurna koliko je ovde (u LA) kriminal toliko rasprostranjen. ima vise klosara i ludaka po ulicama nego u cikagu, ali opet ne vidjam toliko policije (ma za 10-tinu manje nego u cikagu) niti se prijatelji zale da je kraj u kome zive los. ne racunam compton formerly know as south central

Edited by mustang
Link to comment

Završila se sezona Southlanda. :cry:Baš dobro, ma odlično i emotivno finale verovatno najbolje sezone, a još vuče na neku pozitivnu notu, što je stvarno olakšanje. Najverovatnije će dobiti petu sezonu, ali je napravljeno tako da može i ovde da se završi serija, što se svim srcem nadam da se neće desiti. Kakva serija, jebote! Ko iole voli išta pandursko ili dobru dramu, stvarno, stvarno treba da gleda ovo.Malo trivije, detektiv Lidija Adams i Andre Benet su momak i devojka :):malcolm-jamal-warner-and-regina-king.jpgedit: promena sa kucanja nogama na kucanje rukama.

Edited by Lrd
Link to comment

jaoo cuti-cuti :) ...do 4 ujutru sam budna, obnevidela, zao mi da iskljucim... 2.5 sezone sam pogledala za 4 dana. ostalo mi je jos 4 epizode i kraj. vec sam ocajna. kao sto si rekla, sjajna drama. kako su likovi lepo oslikani !kako su glumci - pa sijaju svi do jednog ! neverovatno!nema nametljivosti, pretencioznosti, tako su veliki u svojoj skromnosti. dusa me boli kako cu se odvojiti od nje.ali nasla sam neku zamenu kad odgledam southland. zove se "the take" - tom hardy, ima samo 4 epizode.kad gledam tom hardy-ja kao da gledam svog muza :wub:. karakterno i fizicki imaju dosta slicnosti, a posto sam totalno luda za njim (mojom jacom polovinom), omadjijao me necim garant :P, onda mi je sve potaman ! :)

Edited by mustang
Link to comment
Dobro de, neko će da pomisli da je Southland baš brutalno dobar, a nije.
Southland je brutalno dobar. Nije nivo Wirea, ali ništa nije nivo Wirea. U svojoj socio-drami je u rangu prvih sezona Shielda, daleko iznad ostalih pandurskih serija.Verovatno se neće svideti svima, jer ne vole svi socio-drame, ali ne volim ih ni ja, pa sam odlepio na seriju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...