Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Meni je najbolje sto konj misli da je i on beli amerikanac a ovde kod mene na jugu bi ti sto dele konjske stavove njega gledali kao i na bilo kog crnca

za ovako nesto bi trebalo biti raportovan ....sto bi modovi rekli, vredjanje :D

 

će pritisnem to dugmence :)

Link to comment

ko se seca katastrofalnog black friday prosle godine pod obamom?

 

kako se kupuje sada, mislim da ce oboriti rekord za zadnje 4 godine. eto koliko je lose pod trampom...

Link to comment

ko se seca katastrofalnog black friday prosle godine pod obamom?

 

kako se kupuje sada, mislim da ce oboriti rekord za zadnje 4 godine. eto koliko je lose pod trampom...

+1

stvarno, kako ide usa privreda?

ima li kakvih stručnih naznaka da trampara odmaže?

Link to comment

ko se seca katastrofalnog black friday prosle godine pod obamom?

 

kako se kupuje sada, mislim da ce oboriti rekord za zadnje 4 godine. eto koliko je lose pod trampom...

 

nije li to naznaka da vam ne ide bas najbolje?!

Link to comment

A sada nešto potpuno drugačije - redakcija Gardijana obračunava se sa Tejlor Svift povodom Trampa  :ajde: Evo za šta je terete:
 

- Trampa je osudila praktično cela industrija zabave, zašto ćuti najveća pop zvezda današnjice :isuse: "She has not sufficiently denounced white supremacy", jebote.

 

- Svift se sitničavo pičkara sa svojim protivnicama preko društvenh mreža, baš u stilu predsednika SAD :isuse: Nije problem što se on ponaša kao nadobudna pop-zvezdica, problem je što se ona ne ponaša državnički dostojanstveno.

 

- Svift se pravi da je apolitična a u stvari joj je stalo do alt-right fanova, neće da rizikuje gubitak publike, zanima je isključivo bottom line :isuse: Pošto je prioritetizacija profita baš onako politički angažovan stav. She's a musical envoy for the president's values, ej! 

 

Link to comment

nije cudo sto traze donacije u sred clanka....i nasli niki minaj ciji je brat osudjen za pedofiliju a ona zaradjuje glumeci belu crnkinju.

 

demokrate nek su srecne sto sto swift cuti, uzela bi im pola milenijske populacije. i kako moze jedan gardian, novina(!!!), odakle im pravo da napadaju nekog sto nece da se javno deklarise sta je?!? to je njeno ustavno pravo! kakvi kreteni, kakav bezobrazluk i licemerstvo, spinovali bi govno da lici na trampa

Edited by mustang
Link to comment
20 hours ago, Weenie Pooh said:

A sada nešto potpuno drugačije - redakcija Gardijana obračunava se sa Tejlor Svift povodom Trampa  :ajde: Evo za šta je terete:
 

- Trampa je osudila praktično cela industrija zabave, zašto ćuti najveća pop zvezda današnjice :isuse: "She has not sufficiently denounced white supremacy", jebote.

 

- Svift se sitničavo pičkara sa svojim protivnicama preko društvenh mreža, baš u stilu predsednika SAD :isuse: Nije problem što se on ponaša kao nadobudna pop-zvezdica, problem je što se ona ne ponaša državnički dostojanstveno.

 

- Svift se pravi da je apolitična a u stvari joj je stalo do alt-right fanova, neće da rizikuje gubitak publike, zanima je isključivo bottom line :isuse: Pošto je prioritetizacija profita baš onako politički angažovan stav. She's a musical envoy for the president's values, ej! 

 

Je l' ovo realno :lolol:

Link to comment
On 11/26/2017 at 10:31 AM, hazard said:

Je l' ovo realno :lolol:

Najrealnije, vidiš da za taj tekst komentari nisu dozvoljeni; bitno da im se sistem zove Comment Is Free.

Ima na Gardijanu još svašta pametno da se pročita, ali guše ih sve više #resistance gluposti u paketu sa najluđim SJW manifestacijama.

Neki dan su imali poduži tekst na temu hipster-rasizma Lene Danam :isuse: u kom se zaključuje da je ceo jebeni svet rasadnik rasizma. Svi mi koji nismo žrtve rasizma automatski smo rasisti in potentia, makar toga ne bili svesni. To je sledeća faza one check your privilege priče, više nisi privilegovani belac nego prosto rasista - šta god rekao, uradio, pomislio, tvoj identitet je rasistički.

Link to comment

Nažalost, ljudi (a pogotovo ovi levi iz liberalnih medija) su toliki idioti da će devalvirati sve ove pojmove toliko da će izgubiti svaki smisao. A onda će se pojaviti neki pravi rasisti na koje niko neće reagovati na vreme...

Link to comment
7 minutes ago, Host said:

Braca Koch kupila 10% Time korporacije za 650 miliona. Doso Trump i osusio mocvaru.

Koliko ja vidim, nidje veze. Barem izmedju obecanja iz kampanje I sta braca rade. A. ako se ne varam oni su bili veliki donatori njegovih GOP protiv-kandidata.

Doduse ima ta neka Make Coal Great Again veza :-)

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...