Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

  • 2 months later...

https://www.krik.rs/bozidar-spasic-osuden-za-narucivanje-ubistva/

 

kirk objavio da je božidar spasić osuđen u belgiji za naručivanje ubistva envera hadrija u briselu '90. ekipu su činili vitezovi vrelog beogradskog asfalta darko ašanin, andrija lakonić, jusa bulić(svi ubijeni devedesetih u srbiji) veselin vukotić, andrija drašković i kristijan golubović. spasić je sam više puta pričao o ovome, a bilo i na tv-u(jednom sam i sam prisustvovao)

njegova priča je bila da je to bila mosadova škola, navodno su i oni to radili

:isuse:

 

kakvi smo mi izraelci takav nam je i db mosad

Link to comment
  • 6 months later...

 

Zahlađenje odnosa krenulo je iz vrha BIA i to je bio mehanizam koji su, želeli to ili ne, morali da prate svi ostali rukovodioci na nižim funkcijama. Iako niko od upućenih ne želi da precizira, prema navodima pređašnjih, vrh BIA otvorio je front sa MUP iz "manje-više privatnih ubeđenja i neslaganja u oceni o sposobnostima jednog visokorangiranog policajca".

Tj. direktora policije, koji se od početka bavio samo bezbednošću saobraćaja tj.prekršajima. Za to vreme, njegove kolege su se bavile kriminaltetom belog okovratnika, krvnim i seksualnim deliktima, međunarodnom saradnjom, borbom protiv terorizma, visokotehnološkim kriminalom i slično. Tako da mislim da su opravdano bili zahladneli.

Opet, znam da neko ko je ozbiljan i posvećen profesionalac ne bi izdržao pored šefa od koga je superiorniji u svakom pogledu, tako da je samo Pažljivko iz te najmroljubivije oblasti u MUP-U, bio podesan da mu bez većeg otpora šef bude Stefanović.

Edited by halloween
Link to comment
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Podseti me ova slika na nesto sto sam primetio u poslednje vreme...

 

DWMIHRXX0AEd5BH.jpg

 

Batalili Pezoe? U poslednje vreme vidjam skoro iskljucivo ove Skode rapid.

 

Sigurno je masna lova otisla za te Skode i tu se neko dobro omrsio.

 

edit: vidim da se pisalo krajem prosle godine. promaklo mi

 

https://www.google.com/search?ei=f6KHWszMDNG1kwXLrYT4DQ&q=policija+skoda&oq=policija+sko&gs_l=psy-ab.1.0.0l5j0i22i30k1l5.117806.126307.0.128410.12.12.0.0.0.0.84.942.12.12.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.12.941...46j35i39k1j0i46k1j0i67k1j0i10k1.0.5FcR-qZOhX8

 

Kad su nabavili Pezoe kecevi su zavrsili na rasprodaji. Cini mi se u Kumodraskoj neki plac. Bukvalno svaki su ocerupali pre prodaje i poskidali sve sto su mogli. Verovatno ce i Pezoi tako da prodju.

Edited by katamaran
Link to comment

Prosao danas ispred stanice u Majke Jevrosime. Skode nagurane ispred ulaza a par prljavih i nikakvih Pezoa i Fiata skroz sa strane. Dobili nove igracke.

Edited by katamaran
Link to comment
9 hours ago, čekmeže said:

I počeli da ih otplaćuju. Na mom putu više nije samo slučaj da vataju u sačekuši nego voze u koloni pa kada vide prekršaj izlaze iz nje i presreću. Lepo izgledaju rapidi.

Gde se ovo, pohvalno, dešava?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...