Jump to content
IGNORED

Levi's ili Wrangler farmerke?


Frank Pembleton

Recommended Posts

Danas ja bila u toj radnji u Staklencu, farmerke im 250 dinara, ali ostali su samo mali brojevi (ne lažem ovo za 250 dinara, modema mi, jedino ako nisam načisto oćoravila, pa su 2500...što je opet kul). E sad, ja sam povisoka, pa su meni mali brojevi svi ispod 30, tj. možda zapravo ima nešto da se nađe i u prosečnim veličinama. Sve u svemu, ja kupila do jaja jaknu za 1500 đunti... A radnju zatvaraju uskoro, tako mi reče teta, kaže - ostaje samo Levi's u Ušću, ali bez ovih seksi cena.Inače, u duhu naziva teme - spakovala mi Levi's jašu u Wrangler kesu. :)
:D sve pakuju u te wrangler kese a nisam primetila da imaju nešto wrangler od odeće.i verovatno nisi oćoravila, odavno imaju te džabe pantalone, ali su uglavnom mali brojevi ili se pretvore u prah kad ih nategneš. jednom sam kupila jedne, na etiketi je pisalo da su proizvedene 1996. godine. tad su bile oko 600 dindži čini mi se.
uje, bas djabalesku, jel imaju kosuljke?
imaju. ali nije baš sve džabe. prošetaj ako ti je usput. ja kad god imam kintu i setim se da odem, uvek nešto kupim.
ko neki sicilijanski djilkos
:lolol:
Link to comment
  • 7 months later...

Varteks je od pre mesec-dva načisto izgubio franšizu za Levi‛s, što bi trebalo da znači da ni Varteksova radnja u TC Ušće više neće moći da prodaje njihovu robu. Je li neko bio skoro u parteru Ušća, ima li i dalje te radnje?

Link to comment

Levi's outlet u Rodiću kod Airport Cityja se zatvara uskoro, mogu ok stvari da se nadju.Jedino sto su im ostali samo jako mali i jako veliki brojevi. Ja jedva nasao 34/32.

Link to comment
Levi's outlet u Rodiću kod Airport Cityja se zatvara uskoro, mogu ok stvari da se nadju.Jedino sto su im ostali samo jako mali i jako veliki brojevi. Ja jedva nasao 34/32.
samo da popravim. velike brojeve nikada nisu imali
Link to comment
Levi's outlet u Rodiću kod Airport Cityja se zatvara uskoro, mogu ok stvari da se nadju.Jedino sto su im ostali samo jako mali i jako veliki brojevi. Ja jedva nasao 34/32.
Ja sam tamo nalazio dobrih stvari.I prodavci su im bolji nego oni recimo u prodavnici u TC Ušće.Kod onih budala ne ulazim!"Jel imate levis 501 osnovni model?Nemamo sad su ove moderne!"Send from WC šolja by BVK
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 9 years later...

Carhartt na primer ima zivi Chat, das mere, profesionalno, das mere, em se ispricas, em naucis nesto, silni podbrojevi, stilovi, em ih hvatas na egzotiku kad cuju odakle si, pa ti iskopaju extra potaman...

Problem je sto malo-malo ne rade isporuku van SAD, pa moras da imas nekog tamo ko ce da ti zavrsi i posalje...

Farmerke im siju popularne marke za 3 duzine...:sleep:

Po svemu...

Link to comment
Online samo ako si siguran oko brojeva, skoro sam bio naručio Wrangler (prvi put) i bile su sigurno broj, ako ne i dva manje nego slične Levis ili Tom Taylor

Gde tj. od koga si naručio?



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...