Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

  • 3 months later...

Pročitao sam prethodnih 150 strana koje sam propustio i ispada da je highlight sezone rasprava o nepostojećem mostu. :laugh:

 

Pretpostavljam da će kraj biti gluplji od Mass Effect-a 3. 

Link to comment

Ma to je neizvodljivo. Igra je interaktivna pa je ponudila tri debilna kraja (koji su u stvari jedan te isti ultradebilni kraj). A ovi će mučenici biti tehnički ograničeni na samo jedan :(

 

Link to comment

:D

 

Posle mogu i da ponude DLC u kom Daenerys umire na porođaju like the feeble frail woman that she is, jebo šest sezona Fire & Blood pretnji, a White Walkere pobedi Jon Snow sam jašući zmaja. Posle zagine u nekoj bezveznoj eksploziji, baš kao Commander Shepard.

Link to comment
On 1/9/2018 at 1:00 AM, Ayatollah said:

Nikad ne reci nikad, možda daju fanovima da glasaju koji kraj hoće - Destroy White Walkers, Control White Walkers, Daenerys marries Night King (Synthesis).

Night King oživljava Droga, Deni se vraća mužu i napušta Vesteros, svi ostali likovi ginu od upale pluća izazvane hladnoćom.  

 

1f40UL2.jpg

 

Kladim se da su posle par piva smislili još blesaviji kraj. :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pogledah poslednjih dana lagano celu proslu sezonu. Prosli put mi je to nekako promaklo bez da sam razmisljao - meni omiljena baba Ruza otisla bas sa stilom. "Reci Sersei da sam ja ubila Dzofrija" i dostojanstveno popi otrov na eks.

 

Faca mi je bila celu seriju i verovatno omiljeni lik. I drago mi je sto je tako zavrsila - dostojanstveno i sa osmehom. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...